Kompyuter uchun eng yaxshi konferentsiya ma'ruzachilari
9M radiolar
95 dB dinamik
6 muqobil mikrofon
USB interfeysi - kompyuter
Adaptiv aks-sadoni bekor qilish
Adaptiv inson ovozini kuzatish
- Tezkor diapazon
- Sifatni tekshirish
- 24/7 Mijozlarga xizmat ko'rsatish
Mahsulotni tanishtirish
Audio video konferentsiya tizimi USB simsiz ko'p yo'nalishli mikrofon konferentsiya dinamiki M6B-EX
TEVO-M6B-EX simsiz dinamiki yig'ilish joylarini kengaytirishi mumkin.
O'rnatilgan AI ovozli algoritmi va avtomatik sozlash texnologiyasi bilan
Ovoz balandligi balansini optimallashtirish uchun u avtomatik ravishda ovoz balandligini sozlashi mumkin. To'liq dupleks audio va 360 daraja mikrofonlar massivi, karnay ikki tomonlama suhbatni qo'llab-quvvatlaydi. U telekonferentsiya davomida hamma eshitilishini ta'minlash uchun 6 ta yuqori sezgir MEMS raqamli ko'p yo'nalishli mikrofonlar bilan jihozlangan.
TEVO-M6B-EXportativ dinamik barcha mashhur qurilmalar, dasturiy ta'minot, ilovalar va boshqalar bilan mos keladi. Nur hosil qilish texnologiyasi yordamida M6B-EX karnay o'rnini aniq aniqlay oladi.
Uchrashuvni uyda, ofisda yoki sayohat paytida o'tkazishingiz mumkin.

Audio konferentsiya tizimi:
To'liq dupleks audio va 360 daraja mikrofonlar massivi;
O'rnatilgan AI ovozli algoritmi va qabul qilish texnologiyasini avtomatik sozlash;
6 ta yuqori sezgir MEMS raqamli ko'p yo'nalishli mikrofonlar bilan jihozlangan;
BT, USB va mini-jak bilan mobil qurilmalarga osongina ulang va o'ynang;
Foydalanuvchi uchun qulay funksiyalar, jumladan mikrofon ovozini o'chirish tugmasi, qo'ng'iroq va ovoz balandligini boshqarish;


Kompyuter uchun eng yaxshi konferentsiya dinamiklari
| TEVO-M6B/ TEVO-M6B-EX Bluetooth karnay texnologiyasining texnik xususiyatlari | |
| Element nomi | USB / Bluetooth karnay |
| Model raqami | M6B / M6B-EX |
| Bluetooth | BT5.0 |
| Batareya | 8000mA (O‘rnatilgan lityum batareya); Musiqa vaqti (13 soatgacha); Eng tez zaryadlash vaqti: 3 soat; Muntazam ravishda zaryadlash vaqti: 6 soat (PD2.0/3.0 zaryadlashni qo'llab-quvvatlang, maksimal quvvat 18 Vtgacha) |
| Ulanish turi | USB/Bluetooth/Simsiz/3,5 mm raz'em (Romashka zanjirli versiyada 2x3,5 mm raz'em mavjud) |
| Uchrashuv xonasining o'lchami | 15-30㎡ |
| Bilan uchrashuv | 15 tagacha ishtirokchi |
| Qabul qilish diapazoni | 6 metr (19,68 fut) |
| Mikrofonlar | 8x mikrofonda o'rnatilgan |
| Mikrofon turi | Hamma yo'nalishli (360 daraja qabul qilish diapazoni) |
| Mikrofon sezgirligi | -38dBFS |
| Shovqinni kamaytirish | Ha |
| To'liq dupleks audio | Ha |
| AEC | Ha |
| Chastota diapazoni | 100 Gts dan 20 kHz gacha |
| Spiker | 5 Vt/110 dB |
| Interfeys | 1 x Type-C, 1x 3,5 mm audio port, kengaytiruvchi mikrofonlar uchun 2x3,5 mm port |
| Tizim talablari | Windows 7/8/10 yoki undan yuqori, MacOS 10.7 yoki undan yuqori, Chrome OS V29.01547 yoki undan yuqori |
| Ilovani qo'llab-quvvatlash | Dasturiy ta'minot: Skype, FaceTime, Zoom, Microsoft Teams, Hangouts, OBS, Xsplit va boshqalar. |
| Ishlash harorati | 0 daraja -50 daraja |
| Saqlash harorati | -10 daraja -+60 daraja |
| Ishlash namligi | 20%-85% RH (kondensatsiz) |
| Quvvatlantirish manbai | USB: 5V DC @3A maksimal yoki 9V DC @ 2A maksimal |
| Mahsulot hajmi | 143mm*143mm*75mm/261*191*126mm (qadoqlashdan oldin/keyin) |
| Mahsulot og'irligi | 1,02KG /1,67KG (sof / yalpi og'irlik) (kengaytirish mikrofonlari kiritilgan) |
| Kengaytirish mikrofonlari | |
| Element nomi | Mikrofon |
| Interfeys | 1x3,5 mm raz'em |
| Qabul qilish diapazoni | 3 metr |
| Mahsulot hajmi | 73,7 * 74 * 20 mm (sof og'irligi) |
| Mahsulot og'irligi | 95,5 g (sof vazn) |
Nega bizni tanlaysiz?
1. MOQ 1 birlik.
2. Biz OEM, ODM buyurtmalarini qabul qilamiz.
3. To'lovni olishimiz bilan biz namunaviy buyurtmani jo'natamiz.
4. 3 yil kafolat muddati. Past ta'mirlash darajasi - bu o'tgan kunlardagi eng yaxshi mukofotimiz.
5. Bir marta duch kelgan muammolarni tezda hal qilishga yordam beradigan sotuvdan keyingi tizim.
6. Yuqori sifat va raqobatbardosh narxlarga ega 14 yillik professional video konferentsiya yetkazib beruvchisi.
7. Bizning QS bo'limimiz jo'natishdan oldin videokonferentsiya kamerasi va dinamikni birma-bir tekshiradi.
SZ Tenveo Video Technology Co,.ltd
Qoʻshish: B-8qavat, Fukang Keji saroyi, Yousong yoʻli, Fukang hamjamiyati, Longxua tumani, Shenzhen, Xitoy
+86 134 7469 0572 | Whatsapp
jonli:956467630_1| Skype
+86 135 5233 5495 | Wechat
Email:Sales09@tenveo.com | www.tenveo-video-conference.com
Issiq teglar: kompyuter uchun eng yaxshi konferentsiya dinamiklari, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, ulgurji, narx, arzon narx, Xitoyda ishlab chiqarilgan








