
TEVO-A6T konferentsiya xonasi stoli uchun ikki tomonlama karnay 2 mac
Model: TEVO-NA200EX
10M radiolar zanjirli karnay
USB interfeysi
98 dB dinamik
8 mikrofon, 2 karnay
Adaptiv aks-sadoni bekor qilish
Adaptiv inson ovozini kuzatish
Yuqori sezgirlikdagi ko'p yo'nalishli mikrofon
- Tezkor diapazon
- Sifatni tekshirish
- 24/7 Mijozlarga xizmat ko'rsatish
Mahsulotni tanishtirish
Professional dinamik 360 darajali ovozni qabul qiluvchi USB mikrofon 10M TEVO-NA200EX

Uchrashuv maydoni uchun ideal - TEVO-NA200EX dinamiki, kaskadli 1 konferentsiya dinamiklari samarali uchrashuv maydonini sezilarli darajada kengaytirib, hamkorlikdagi konferentsiya uchun ajoyib ovozni taqdim etadi. Bu mijozlarimizning ehtiyojlarini hisobga olgan holda M2 asosidagi yangi yangilash. Eng yaxshi tomoni shundaki, siz nafaqat NA200 plus NA200S-ni kengroq yig'ilishga olib borib, konferentsiya qo'ng'irog'ida ko'proq ishtirokchilarga qatnashishingiz mumkin, balki ikkita M2 dinamik sifatida ikkita kichik xona uchun yolg'iz foydalaning.
Ai Ovoz Algoritmi va Avtomatik Pickup Tech - skype dinamiki atrof-muhit dinamikasiga ko'ra shovqinni yo'q qilish, aks-sadoni samarali bostirish uchun sun'iy intellektga asoslangan VoiceIA algoritmini qo'llaydi, shunda ochiq muhitda atrofdagi shovqinni filtrlaydi va sizni ajoyib immersiv ovoz bilan ta'minlaydi. Shu bilan birga, NA200EX dinamiki yuqori sezgir raqamli mikrofonlar qatori bilan jihozlangan bo'lib, u ovoz manbasining masofasini aniqlay oladi va o'z-o'zidan ovoz balandligi muvozanatini amalga oshirish uchun ovoz balandligini avtomatik ravishda sozlaydi.
To'liq dupleks audio va 360 darajali Mics Array NA200EX dinamiki ikki tomonlama suhbatni qo'llab-quvvatlaydi. Ko'p partiyali konferentsiyani istalgan joyda masofadan tashvishlanmasdan o'tkazishga yordam bering, muvaffaqiyatli qo'ng'iroq qilish uchun biznes hamkorlaringiz bilan yagona aloqangizni bloklaydi. NA200EX dinamiki telekonferentsiya davomida hamma eshitilishini ta'minlash uchun 8 ta yuqori sezgirlikdagi MEMS raqamli ko'p yo'nalishli mikrofonlar bilan jihozlangan, bu an'anaviy bitta mikrofonli dizayndan farq qiladi va haqiqiy 360 daraja qabul qilishga erishadi.
Yuqori muvofiqlik va bir nechta ulanishlar NA200EX portativ dinamiki turli qurilmalar, dasturlar/ilovalar bilan mos keladi. Windows 7/8/10, Mac OS, Android yoki IOS dan foydalanmasligingizdan qat'i nazar, konferentsiya karnayini osongina ulash mumkin. NA200EX dinamik telefoni shuningdek, Zoom, Skype for Business, WebEx, Google Hangout va boshqalar kabi keng tarqalgan dasturiy telefonlarni qo'llab-quvvatlaydi.
Led indikator dizayni va ko'chma o'lchamli korpusli NA200EX nur hosil qilish texnologiyasi bilan gaplashayotgan odamlarning holatini aniq belgilaydi va LED chiroqlari orqali turli burchaklardagi ovozlarni ko'rsatadi. Bundan tashqari, halqali chiroq sizga NA200 seriyasining ovoz balandligi, quvvati va ulanish holatini aniq aytib beradi. Ishbilarmonlarning tanlovini hisobga olsak, NA200EX konferentsiya dinamiki uni osongina olib yurish uchun himoya sumkasi bilan birga keladi! NA200EX karnayini ofisga/uyga yoki sayohatga olib keling!

Professional simsiz dinamik 360 darajali ovozni qabul qiluvchi USB mikrofon narxi va spetsifikatsiyasi quyidagicha:


1 dona kengaytiruvchi karnaylarni (RJ45 kabeli orqali) ulash va qabul qilish masofasini 10 m gacha oshirish mumkin.
Kengaytirilgan karnay variant uchundir.

1. Yetkazib berish:
Namuna buyurtmalari uchun bizda mahsulotlar mavjud; buyurtmani olganimizda o'sha kuni etkazib berish;
Xarid qilish uchun 3-7 ish kuni ichida yetkazib beramiz;
2. Qadoqlash:
Ichkarida ko'pikli qadoqlash; tashqarida standart karton qadoqlash.

Kompaniya haqida ma'lumot

Agar siz professional dinamik 360 darajali ovozli USB mikrofonga qiziqsangiz, iltimos biz bilan bog'laning, narxi 10M
TEVO-NA200EX ning texnik xususiyatlariaudio konferentsiya tizimi:
| Model | TEVO-NA200EX |
| Uchrashuv xonasi | 5 m (16,4 fut) ortiqcha |
| Qabul qilish oralig'i | 5 plyus 5 metr |
| Mikrofon chastotasiga javob | 100 Gts-22KHz |
| O'rnatilgan mikrofon | 4 |
| Bluetooth | Yo'q |
| Maksimal chiqish | 85dB |
| Karnay chastotasi javobi: | 100 Gts-22KHz |
| To'liq dupleks | √ |
| Shovqinni bostirish | √ |
| Avtomatik daromadni boshqarish | √ |
| Quvvatlantirish manbai: | AC100~240V, 50-60Gts, 12Vt |
| Ishlash harorati | 0 daraja -50 daraja (ishlash holati) |
| Namlik | 20 foiz -85 foiz |
| OS qo'llab-quvvatlash | Windows / Android / iOS / Linux |
| Aksessuarlar | 1x konferentsiya karnay; 1x Kafolat kartasi |
| Interfeys | 1x turdagi B interfeysi; 1x RJ45 tarmoq interfeysi; 1x Line in/Line out interfeysi |
| Quvvatlantirish manbai | USB orqali quvvat (5v/500mA), o'rnatilgan 5200mA / soat lityum batareya; |
Issiq teglar: TEVO-A6T konferents-zal stoli uchun ikki tomonlama dinamik karnay 2 mac, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, ulgurji, narx, arzon narx, Xitoyda ishlab chiqarilgan






