Katta konferentsiyani masshtablash mikrofonli dinamik ko'p yo'nalishli Daisy zanjiri
Model: TEVO-M5BEX
* Ikki karnayni 3,5 mm audio kabel bilan ulang
* ikkita dinamikdan ham alohida foydalanish mumkin
* 360 daraja har tomonlama ovoz qabul qilish uchun 8 ta professional mikrofon massivi, maksimal audio radiusi 12 m × 15 m (39,37 fut × 49,2 fut) gacha bo'lishi mumkin.
* Ko'chiriladigan ofis: 17 soatgacha musiqa vaqti bilan o'rnatilgan 8000 am/soat qayta zaryadlanuvchi batareya
* Ilg'or DSP texnologiyasi, to'liq dupleks aks sadoni bekor qilish
* Bluetooth, simsiz dongle, USB ulanishi, ishlatish uchun qulay: bir necha soniya ichida noutbuk, smartfon va planshetga ulanadi.
* LED ko'rsatkichlari
- Tezkor diapazon
- Sifatni tekshirish
- 24/7 Mijozlarga xizmat ko'rsatish
Mahsulotni tanishtirish
Tenveo M5BEX ko'p yo'nalishli romashka zanjiri konferentsiya mikrofoni katta konferentsiyani kattalashtirish uchun dinamik




| Model raqami | TEVO-M5B-EX |
| Bluetooth | BT5.0 |
| Batareya | 8000mA (O‘rnatilgan lityum batareya); Musiqa vaqti (17 soatgacha); Batareya muddati (qo'ng'iroq) 27 soatgacha; Eng tez zaryadlash vaqti: 3 soat; Muntazam ravishda zaryadlash vaqti: 6 soat (PD2.0/3.0 zaryadlashni qo'llab-quvvatlang, maksimal quvvat 18 Vtgacha) |
| Ulanish turi | USB/Bluetooth/Simsiz/3,5 mm raz'em (Romashka zanjirli versiyada 2x3,5 mm raz'em mavjud) |
| Yagona karnay uchun yig'ilish xonasi o'lchami | 15-30㎡ |
| Daisy zanjirli dinamik uchun yig'ilish xonasi o'lchami | 30-60㎡ |
| Yagona Karnay bilan uchrashuv | 15 tagacha ishtirokchi |
| Daisy Chain Dinamik bilan uchrashuv | 20-30 tagacha ishtirokchi |
| Yagona karnay uchun qabul qilish diapazoni | 6 metr (19,68 fut) |
| Daisy zanjirli karnay uchun qabul qilish diapazoni | 12 metr (39,37 fut) |
| Mikrofonlar | 4x Analog Silikon Mikrofonlar qatori |
| Mikrofon turi | Hamma yo'nalishli (360 daraja qabul qilish diapazoni) |
| Mikrofon sezgirligi | -38dB |
| Karnay ovozi | 120dB |
| SNR | 62dB |
| Shovqinni kamaytirish | Ha |
| To'liq dupleks audio | Ha |
| AEC | Ha |
| Chastota diapazoni | 100 Gts dan 20 kHz gacha |
| Spiker | 5 Vt/120 dB |
| Interfeys | 1 x Type-C, 1 x 3,5 mm Daisy Chain Port, 1 x 3,5 mm audio port |
| Tizim talablari | Windows 7/8/10 yoki undan yuqori, MacOS 10.7 yoki undan yuqori, Chrome OS V29.01547 yoki undan yuqori |
| Ilovani qo'llab-quvvatlash | Dasturiy ta'minot: Skype, FaceTime, Zoom, Microsoft Teams, Hangouts, OBS, Xsplit va boshqalar. |
| Ishlash harorati | -10 daraja -+50 daraja |
| Saqlash harorati | -10 daraja -+45 daraja |
| Saqlash namligi | 20%-90% RH (kondensatsiz) |
| Ishlash namligi | 20%-80% RH (kondensatsiz) |
| Quvvatlantirish manbai | 5V /3A yoki 9V /2A |
| 1 birlik hajmi | Ø180mm×37.4mm |
| 2 birlik hajmi | 220 × 208 × 133 mm (qadoqlashdan keyin) |
| 2 birlik og'irligi | 2*0,62kg/1,6kg (sof/yalpi vazn) |
| O'rama bo'yicha hisob-kitob hujjati; Yuk-mol hujjati | 2*Bluetooth dinamiki, 1*USB kabeli, 1*3,5mm zanjirli kabel, 1*simsiz dongle, 1*OTG adapteri, 1*foydalanuvchi qoʻllanmasi |
Issiq teglar: katta konferentsiyani zoom mikrofonli dinamik ko'p yo'nalishli romashka zanjiri, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, ulgurji, narx, arzon narx, Xitoyda ishlab chiqarilgan












