Ofis asbob-uskunalari konferentsiyasi tizimi 4K 12X Optik zoom optik optikasi va 9 metrli ovozli diapazon
O'rta xonalar uchun audio video konferentsiya guruhi:
HD video kamerasi, karnay va markaz.
Aksariyat stsenariylarga mos keladigan ixcham va yolg'on dizayni.
Plug & Play HD audio har bir kishiga konferentsiya jadvalini tinglash va eshitishni imkon beradi
Yuqori Shef Video: HD 1080p Autofocus, 12x Zoom ob'ektivlari bilan.
4K Ro'yce majlis xonasining har bir tafsilotini ko'rayotganingizga ishonch hosil qiladi.
Mac va kompyuter bilan mos keladi.
Tizim talablari: Windows 7, 8.1 yoki 10, Mac OS X 10.7 yoki undan yuqori.
- Tezkor diapazon
- Sifatni tekshirish
- 24/7 Mijozlarga xizmat ko'rsatish
Mahsulotni tanishtirish
Ofis asbob-uskunalari konferentsiyasi tizimi 12x Optik zoom optika ptz kamerasi va 9 metrli ovozli diapazon
1. O'rta xonalar uchun to'liq audio / video konferentsiyalar guruhi: UHD videokamerasi, karnay va markaz.
2. Ko'proq stsenariylarga mos keladigan ixcham va qiziy dizayn.
3
4
5
6. Mac va kompyuterga mos keladi. Tizim talablari: Windows 7, 8.1 yoki 10, Mac OS X 10.7 yoki undan yuqori.

Barcha - - bitta konferentsiya tizimida
Tenveo - - - {{1} {}} o'rta xonalar uchun o'rta va audio konferentsiya tizimi.
Qulay to'plam HD 12x Zoom va 4k kamerasi bilan birga, 360 daraja ovozli pikapali - chiqindi radiusli 360 daraja ovozli pikapali.
HDMI va DP video interfeyslari
HDMI interfeysi bilan 4K 12x ZTZ kamera ushbu videokamera kamerasi aniq tasvir va past laqqini berishi mumkin.


Bizning xizmatimiz:
OEM ishlab chiqarish- Ishlab chiqarishning ishonchli moslamalari.
Shartnoma ishlab chiqarish- Yuqori - audiodyanual mahsulotlar ixtisosligi.
ISO - sertifikatlangan fabrika- xalqaro sifat standartlariga rioya qilish.
Past MOQ (Minimal buyurtma miqdori)- qat'iy nazoratni boshqarish bilan moslashuvchan ishlab chiqarish.
Raqobatbardosh quyish quyish- - katta - miqdori uchun samarali echimlar.
| Model raqami | Tevo {{0} {{2} - |
| PTZ kamerasining tasvir sensori | 1/28 "Sony CMOS |
Samarali piksel | 8.29MP |
| Linza | f =3.9 mm-46.8mm |
| Teshik | F1.6-2.8 |
| Video format | 4K30,1080P-60/50/30/25, 720P-60/50/30/25 |
| Gorizontal burchak | 70,82 daraja (W) -6.48 daraja (t) |
| E'tibor | AUTO / Qo'lda |
| Raqamli shovqinni kamaytirish | 2D va 3D shovqinni kamaytirish |
| Chalinish xavfi | AUTO / Qo'lda |
| Video interfeyslar | HDMI, DP |
| Video siqishni formati | H.264, H.265, MJPG, Yuy2 |
| Nazorat protokoli | Mato / pelco {{0} {pelco - p |
| Bold stavkasi | 9600/4800/38400/2400 |
| Pan / egilish aylanishi | >± 175 daraja, -90 daraja -+90 darajasi |
| Panni boshqarish tezligi | 0.1 -80 ilmiy daraja / sek |
| Tilni boshqarish tezligi | 0.1-60 daraja / sek |
| Belgilangan raqam | Pelko - - d, Pelko - p, 7 ta veroiza tomonidan o'rnatilgan 32 ta oldindan belgilangan plasy (masofaviy kontroljer) |
| Akustik echo bekor qilish (AEC) | > 65DB |
| Spikerning javobi | 135Hz-20Hz |
| 2 ta kengaytirish miktissiyasining piker oralig'i | 9 metr |
| Uyaning interfeysi | DP * 2; Quvvat interfeysi * 1; USB turi - c * 1 |
| Uyaning kabellari | 3 m USB kabel * 1, 5M DP sabel * 2 |
| Operatsion tizimlar | Windows 7 yoki undan yuqori; Android, Mac OS ™ 10.10 yoki undan yuqori, Linux (UVC ni qo'llab-quvvatlash uchun talab qilinadi). Kattalashtirish, MS jamoalari, Skype va boshqalar bilan mos keladi. |
| O'lcham (w * h * d) | Kamera: 171.6 * 192.6 * 171.6 mm; Spiker: ph 180 mm * 37,4 mm; HUB: 98 * 98 * 20M |
Issiq teglar: Ofis asbob-uskunalari konferentsiyasi tizimi 4K 12X Optik zoom optikalari PTZ kamerasi va Xitoyda ishlab chiqaruvchilar, ulgurji, narx, arzon narxlar









