Mikrofon echimlari sizning uchrashuvingiz uchun yuqori audio
Model - m5bpro
6m 360 daraja pikap radio
USB / Bluetooth / simsiz ulanish
- yuqori martabali - qur'a yaratdi.
Echo bekor qilish va shovqinni kamaytirish
Barcha etakchi UC platformasiga mos keladi
Kompyuter, smart telefon yoki planshet uchun juda mos keladi
- Tezkor diapazon
- Sifatni tekshirish
- 24/7 Mijozlarga xizmat ko'rsatish
Mahsulotni tanishtirish
Tenveo Magical M5BPRRO zamonaviy uchrashuvlar uchun qurilgan simsiz simsiz simsiz aloqa ma'lumotnomasi.
Unda USB, Bluetooth 5.0 va simsiz ulanishlar, 8 - mikrofon massivi va 360 daraja ovozli spiker, 6 metrgacha.

8000 2AH batareya bilan, shovqinni kamaytirish va to'liq dupleks texnologiyani, suhbatlaringiz tabiiy, aniq va uzluksiz bo'lib qoladi. Intuitga asoslangan ko'rsatkichlar va umumbashariy muvofiqlik M5BPro biznes uchrashuvlari, masofadan ish va duragay konferentsiyalar uchun eng yaxshi tanlovni amalga oshiradi.

Skype uchun USB spikeri bo'yicha kompyuter mikrofon spikeri bo'yicha biznes

Oddiy asosiy xususiyatlar:
6m 360 daraja pikap radio
Shaxsiy kompyuterga, mobil telefon va yostiqda Bluetooth uchun USB, kompyuterga simsiz
- yuqori - Rivoyatidagi - Xorijiy - barcha - ishora qiladi
Echo bekor qilish va shovqinni kamaytirish
Barcha etakchi UC platformasiga mos keladi
Kompyuter, smart telefon yoki planshet uchun juda mos keladi
Biz bilan bog'lanish:
Sz Tenveo Video Texnologiya CO, .Ltd
Qo'shish: B-8-qavat, Fukang Keyji Starsion, Yoligong yo'l, Fukang jamoasi, Longhua Dev., Shenzhen, Xitoy
Elektron pochta: Sales09@tenveo.com
Tel / Wechat: +86 135 5233 5495
Whatsapp: +86 134 7469 0572
Skype: Jonli: 956467630_1
Veb-sayt:" style="font-family: arial, helvetica, sans-serif; text-decoration: underline;">www.enveo - video - konferent.com
| Tevo - m5B Pro | |
| Element nomi | USB / Bluetooth Speaker (Cascade ixtiyoriy) |
| Model raqami | M5B Pro |
| Blietooth | BT5.0 |
| Batareya | 8000ma (- lityum batareyasida); Musiqa vaqti (18 soatgacha); Eng tezkor vaqt: 3,5 soat; Muntazam ravishda zaryadlang: 7 soat (PD2.0 / 3.0 quvvatni qo'llab-quvvatlash, maksimal quvvat bilan 18-dan 18-gacha) |
| Ulanish turi | USB / Bluetooth / Simsiz |
| Bitta ma'ruzachi uchun xona hajmi | 15-30㎡ |
| Bitta karnay bilan uchrashuv | 15 tagacha ishtirokchilar |
| Pikap diapazoni | 6 metr |
| Minimat | 8x analog Silikon MATIC |
| Mikrofon turi | Omni - yo'nalishi (360 daraja pikap diapazoni) |
| Mikrofon sezgirligi | -38db |
| Spiker hajmi | 120db |
| Snr | 62db |
| Shovqinni kamaytirish | Ha |
| To'liq dupleks audio | Ha |
| Aek | Ha |
| Chastota diapazoni | 100Hz dan 20xz |
| Karnay | 5w / 120db |
| Interfeys | 1 X turi - c, |
| Tizim talablari | Windows 7/8/10 yoki undan yuqori, Makos 10.7 yoki undan yuqori, Chrome OS V29.01547 yoki undan yuqori |
| Ilovani qo'llab-quvvatlash | Dasturiy ta'minot: Skype, Fapetime, kattalashtirish, Microsoft jamoalari, Hangoutlar, Ob-rele, XSPTIT va boshqalar. |
| Ish harorati | 0 daraja -+45 ilmiy darajasi |
| Saqlash harorati | -10 darajasi -+45 ilmiy darajasi |
| Namlik namlik | 20% - 90% RH (kondensat bo'lmagan) |
| Ishlaydigan namlik | 20% - 80% RH (kondensat bo'lmagan) |
| Quvvatlantirish manbai | 5v / 3a yoki 9v / 2a |
| Mahsulot hajmi | 180 mm * 180mm * 35.4mm / 220 * 108 * 83mm (paketdan oldin / keyin) |
| Mahsulotning og'irligi | 0.61kg /0.95 kg (sof / yalpi vazn) |
Issiq teglar: Sizning uchrashuvingiz, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, Xitoyda ishlab chiqarilgan Mikrofon echimlari anjuman.
Sizga ham yoqishi mumkin
-

USB simsiz Bluetooth konferentsiya dinamiki
-

Ish uchrashuvlari uchun 3X USB video konferentsiya k...
-

USB kabelli kompyuterga konferentspyuterni tayyorlas...
-

Jonli oqim AI uchun PTZ 20x optik kattalashtirish vi...
-

USB3.0 Ko‘p yo‘nalishli mikrofonlar
-

Simsiz USB mikrofonligi 4x Micts va 360 daraja bilan...








