
USB3.0 Ko‘p yo‘nalishli mikrofonlar
Model: TEVO-M5
6M 360 daraja pikap radiolari
Kompyuterga USB, mobil telefonga dongle bilan Bluetooth va PAD
O'rnatilgan yuqori aniqlikdagi to'liq ishora 360 daraja audio qabul qilishni ta'minlaydi
Echo bekor qilish va shovqinni kamaytirish
Barcha yetakchi UC platformasi bilan mos keladi
Kompyuter, smartfon yoki planshet uchun juda mos)
- Tezkor diapazon
- Sifatni tekshirish
- 24/7 Mijozlarga xizmat ko'rsatish
Mahsulotni tanishtirish
USB3.0 Ko‘p yo‘nalishli mikrofonlar

6M 360 daraja pikap radiolari
Kompyuter/Mobil uchun USB/Bluetooth Dongle
O'rnatilgan yuqori aniqlikdagi to'liq ishora 360 daraja audio qabul qilishni ta'minlaydi
4 mikrofon va 1 karnay
Echo bekor qilish va shovqinni kamaytirish
Barcha yetakchi UC platformasi bilan mos keladi
Kompyuter yoki planshet uchun juda mos

Eksklyuziv portativ dizayn, shuning uchun siz engil dizayn, himoyalangan sayohat sumkasi va batareya quvvati bilan 14 soat suhbatlashish uchun mobil bo'lishingiz mumkin.
60-80 kvadrat metrdagi majlis xonalari uchun javob beradi. 20 kishidan kam bo'lgan joylarda uchrashuvlarni qo'llab-quvvatlash.
3,5 mm audio tinglash chiqishini qo'llab-quvvatlang, tashqi minigarnituralar yoki karnaylar bo'lishi mumkin.
ZOOM, Vidyo, Webex, Skype for business, Google hangout va boshqalar kabi ko'pgina UC, video konferentsiya va bulutli aloqa ilovalari bilan ishlaydi.



TEVO-M5 Bluetooth dinamikasi texnologiyasining texnik xususiyatlari | |
| Mahsulot turi | USB / Bluetooth karnay |
| Bluetooth | BT5.0 |
| Batareya | 8000 mA / soat (o'rnatilgan lityum batareya); Musiqa vaqti (14 soatgacha); Batareya muddati (qo'ng'iroq) 27 soatgacha; Zaryadlash vaqti 3 soatgacha(PD2-ni qo‘llab-quvvatlash.0/3.0 zaryadlash, maksimal quvvat 18 Vtgacha) |
| Ulanish turi | USB/Bluetooth/Simsiz/3,5 mm raz'em |
| Uchrashuv xonasining o'lchami | 15-30㎡ |
| Bilan uchrashuv | 15 tagacha ishtirokchi |
| Qabul qilish oralig'i | 6 metr (19,68 fut) |
| Mikrofonlar | 4x Professional mikrofonlar massivi |
| Mikrofon turi | Hamma yo'nalishli (360 daraja qabul qilish diapazoni) |
| Mikrofon sezgirligi | % 7b% 7b0}% 7ddBFS |
| Shovqinni kamaytirish | Ha |
| To'liq dupleks audio | Ha |
| AEC | Ha |
| Chastota diapazoni | 100 Gts dan 22 kHz gacha |
| Spiker | 5 Vt/120 dB |
| Interfeys | 1 x Type-C, 1 x 3,5 mm audio port |
| Tizim talablari | Windows 7/8/10 yoki undan yuqori, MacOS 10.7 yoki undan yuqori, Chrome OS V29.01547 yoki undan yuqori |
| Ilovani qo'llab-quvvatlash | Dasturiy ta'minot: Skype, FaceTime, Zoom, Microsoft Teams, Hangouts, OBS va Xsplit va boshqalar. |
| Ish harorati | 0 daraja --50 daraja |
| Saqlash harorati | -10 daraja -- +60 daraja |
| Ish namligi | 20% -- 85% RH (kondensatsiz) |
| Quvvatlantirish manbai | USB: 5V DC @ 500 mA Maksimal |
| Mahsulot hajmi | 180mm * 180mm * 34.7mm / 220 * 108 * 83mm (qadoqlashdan oldin / keyin) |
| Mahsulot og'irligi | {0}},62KG /0,95 KG (sof / yalpi vazn) |
Agar siz TEVO-M5 ga qiziqsangiz, biz bilan bog'laning
Issiq teglar: USB3.0 Ko‘p yo‘nalishli mikrofonlar, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, ulgurji, narx, arzon narx, Xitoyda ishlab chiqarilgan






