Audio Visual konferentsiyasi KIT-4K HDMI kamerasi 12x Zoom Simsiz mikrofon Spelphone 2 Spellyatsiya Miccha
Model: Tevo {{0} {{2} -
* 12x optik zoom, UHD4K kamerasi
* 1/2.'sy CMOS sensori, 8.29MP samarali piksel
* HDMI USB video chiqishi
* Belgilangan: 10 IR masofadan turib sozlash orqali 10 (256 Rs232 orqali)
* 8 - dona Omni - yo'nalishi bo'yicha 360 darajaga erishish uchun eng ko'p mikrofonlarda qurilgan
* Maksimal audio radiusi 6 metrgacha bo'lgan mikrofon (3M Radiusi)
* 8000 2AB batareyasida vaqtdan uzoq vaqt davomida ma'ruzachi uchun qurilgan
* To'g'ri, silliq va jimgina PTZ harakati (PTZ: 350 daraja, Tilt: 180 daraja)
* 2D va 3D NR turli xil yoritish sharoitida eng yaxshi video sifatli
- Tezkor diapazon
- Sifatni tekshirish
- 24/7 Mijozlarga xizmat ko'rsatish
Mahsulotni tanishtirish
Tenvo 2024 Yangi video konferentsiya tizimi -
12x Zoom HDMI 4k kamera + Bluetooth mikrofon speteri + 2 bir guruhda hamma guruhda

Tevo {{0} - Yaroqqa anjumanlar xonalari, yuqori sifatli Ultra HD video va kristalli audio, barcha ishtirokchilarning ovozini tinglaydi va ko'rilishini ta'minlaydi. Guruh 12x optik zoom, 360 daraja ovozli pikap sig'imi, uyali va 2 ta kengaytirish muassasasi bilan to'liq dumbelli karner bilan. Kattalashtirish, biznes uchun Skype, Skype, Skype, Microsoft uchrashuviga mos keladigan video konferentsiya dasturlari va platformalariga mos keladi. U biznes, hukumat, cherkov, ta'lim, farmatsevtika sanoatida va boshqa sohalarda keng qo'llanilishi mumkin.

| Element nomi | Tevo {{0} - |
| HD konferentsiyasi kamerasi | |
| Optik kattalashtirish | 12x kattalashtirish |
| Rasm sensori | 1/28 "Sony CMOS |
| Samarali piksel | 8.29MP |
| Linza | f =4.1 mm-49.2 mm |
| Teshik | F1.8-2.68 |
| Video format | 4KP @ 30FPS, 1080p @ 60/0 / 30 / 25FPS, 720p @ 60/0 / 30 / 25FPS |
| H.264, H.265, MJPG, Yuy2, NV12 | |
| Gorizontal burchak | 70.28 daraja (W) -6.57 daraja (t) |
| E'tibor | AUTO / Qo'lda |
| Raqamli shovqinni kamaytirish | 2D & 3D shovqinni kamaytirish |
| Chalinish xavfi | AUTO / Qo'lda |
| Video interfeyslar | HDMI, DP |
| Video siqishni formati | H.264, H.265, MJPG, Yuy2 |
| Nazorat protokoli | Mato / pelco {{0} {pelco - p |
| Bold stavkasi | 38400/9600/4800/2400 |
| Nazorat interfeysi | Rs232 (faqat kirish), Rs485, UVC1.1 |
| Pan / egilish aylanishi | ± 175 daraja, -90 daraja -+90 darajasi |
| Panni boshqarish tezligi | 0.1 -80 ilmiy daraja / sek |
| Tilni boshqarish tezligi | 0.1-60 daraja / sek |
| Belgilangan raqam | Foydalanuvchi 255 tagacha varaqlarni o'rnatishi mumkin (IR masofadan boshqarish pultidagi 10 ta oldindan belgilangan) |
| Karnay | |
| Akustik echo bekor qilish (AEC): | > 65DB |
| Spiker kuchi | 5W |
| Spiker hajmi | 110db |
| Javob | 100Hz-20xz |
| Pikap diapazoni | 6m (radius) |
| Mikrofon sezgirligi | -38db |
| SNR (shovqin nisbati uchun signal) | 62db |
| Interfeys | DP interfeysi; 2x3,5mm uy (kengaytirish uchun MIKT) |
| Xab | |
| Interfeys | DP * 2; Quvvat interfeysi * 1; USB turi - c * 1 |
| Quvvatlantirish manbai | DC 12V |
| USB kabeli | 3 m USB kabel * 1 |
| Ulanish kabeli | 5m dp sabel * 2 |
| Umumiy parametr | |
| Operatsion tizimlar | Windows 7 yoki undan yuqori; Android, Mac OS ™ 10.10 yoki undan yuqori, Linux (UVC-ni qo'llab-quvvatlash uchun talab qilinadi.) |
| Ilovani qo'llab-quvvatlash | Kattalashtirish, MS jamoalari, Skype va boshqalar bilan mos keladi. |
| Kirish kuchlanishi | DC 12V |
| Kirish oqimi | 2.0a (max) |
| Do'kon harorati | -20 darajasi 60 darajagacha |
| Namlikni saqlang | 20% -90% RH |
| Ish harorati | 0 darajaga 40 daraja |
| Ishlaydigan namlik | 20% -80% RH |
| O'lcham (w * h * d) | Kamera: 171.6 * 192.6 * 171.6mm Rasmiy: 143 * 143 * 75MM Mikrofon: 74 * 74 * 20 mm HUB: 98 * 98 * 20MM |
| N.W. / G.W | 2.77kg / 4kg (sof / yalpi vazn) |
Issiq teglar: Ovozli vizual konferentsiya KIT-4K HDMI kamerasi Simsiz mikrofonni karnay 2 kengaytirish, Xitoyda ishlab chiqarilgan MIC, Xitoy, narx, arzon narxlar, ulgurji, narx, arzon narxlar, Xitoyda ishlab chiqarilgan ulgurji, narx, arzon narxlar
Sizga ham yoqishi mumkin
-

Eng yaxshi video veb-kamerasi Skype va video konfere...
-

4k 12x optik kattalashtirish USB3.0 PTZ konferentsiy...
-

12x Optik zoom telekonferentsiferasi uskunalari
-

Skype uchun - qurilgan 4k veb-kamerasi
-

VA300C 4K ETEPTS WebCam konferentsiyasi Vinch USB uc...
-

12X optik masshtabli UHD 4K PTZ konferentsiya kamera...






