Ichki mikrofon bilan USB 4K veb-kamerasi
Model: TEVO-VA4K
2,2 mm keng burchakli linzalar
Hammasi bir joyda ixcham dizayn
Plug & Play USB ulanishi
1/2.3 CMOS sensori (SONY IMX377)
11,10 mega piksel
2K ruxsatda Ai Auto Framing, kuzatishda davom eting va diqqatni karnayga qarating
4K(3840 x 2880), 2K (2560*1440), 1080P (1920*1080) tasvir sifati
Oʻrnatilgan 1 ta Omni yoʻnalishli mikrofon va 1 ta karnay
Hech qanday buzilishsiz 124 daraja keng ko'rish maydoni
Har qanday video konferentsiya dasturiy ta'minot ilovasi va bulut xizmati bilan mos keladi
- Tezkor diapazon
- Sifatni tekshirish
- 24/7 Mijozlarga xizmat ko'rsatish
Mahsulotni tanishtirish
Tenveo VA4K 11MP 4K veb-kamera2K-da Ai Auto Framing Mikrofon va dinamikli 124 darajali FOV USB Type-C jonli efirga uzatiladigan video qo'ng'iroqlar konferentsiyasi kompyuter veb












Tenveo VA4K konferentsiya kamerasi bo'lib, yig'ilish xonalari va kichik konferentsiya xonalari uchun mo'ljallangan. 1/2,3 CMOS sensori (SONY IMX377), 2,2 mm optikasi, 124 daraja ultra keng ko'rish maydoni bilan VA4K konferentsiya zalidagi barchani aniq ko'rinadigan qiladi. 4K UHD optik linzalari yuzma-yuz hamkorlikni yaxshilash uchun ajoyib video sifatini olib keladi. O'rnatilgan audio kichik bo'shliqlar uchun optimallashtirilgan va ajoyib ovoz tajribasini taqdim etadi. Omni yo'nalishi bo'yicha mikrofon va karnay tovushni tashqi ko'rinishi kabi ajoyib ta'minlashga yordam beradi. Ixcham, barchasi birda-bir dizaynga ega, USB ulang va o'ynang va oddiygina har qanday video konferentsiya dasturiy ta'minot ilovasi va bulut xizmatlari bilan ishlaydi.
| Model | TEVO-VA4k |
| Ism | Audio va video hammasi bitta veb-kamerada |
| Tasvir sensori | 1/2.3 CMOS sensori (SONY IMX377) |
| Ob'ektiv | 2,2 mm keng ko'rish burchagi |
| Samarali piksel | 11,10 mega piksel |
| Kattalashtirish | Ruxsat etilgan fokus |
| Interfeys | Micro USB2.0 |
| Videoni siqish formati | MJPEG, YUV |
| Rezolyutsiya | 4K(3840 x 2880), 2K(2560*1440),1080P(1920*1080) |
| Ko'rish maydoni | Diagonal: 124 daraja, gorizontal: 112 daraja, vertikal: 82 daraja |
| Minimal yoritish | 350 lyuks |
| Quvvatlantirish manbai | USB quvvat manbai, 5V, 70mA |
| Mikrofon | Oʻrnatilgan 2 ta Omni yoʻnalishli mikrofon |
| Spiker | O'rnatilgan 2 karnay |
| MOD | 50 sm |
| Oq balans | Avtomatik |
| FPS | Maks 30 kadr/s (MJPG) |
| Kabel uzunligi | 3m |
| Qo'llab-quvvatlash tizimi | Windows: 10, 8.1, 8, 7 va macOS 10.12-10.14, OS X 10.8-10.11, Mac OS X10.0-10.7 |
| Mos dasturiy ta'minot | Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Uchrashuvga o'tish va h.k. |
| Aksessuarlar | USB kabeli, foydalanuvchi qo'llanmasi |
| Quvvat iste'moli | 2w |
| Dinamik chastotasi | 20Hz-20KHz |
| Empedans | 4Ω |
| Maksimal chiqish | 85dB |
| Mikrofon yo'nalishi | Ko'p yo'nalishli |
| Sezuvchanlik | -33dBFS |
| Mikrofon chastotasi | 20Hz-20KHz |
| Qabul qilish diapazoni (radiolar) | 3m |
| Mahsulot hajmi | 262 (W) × 85,5 (D) × 110 (H) mm |
| Mahsulot og'irligi | 0.33 g |
Issiq teglar: O'rnatilgan mikrofonli usb 4k veb-kamera, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, ulgurji, narx, arzon narx, Xitoyda ishlab chiqarilgan
Sizga ham yoqishi mumkin
-

20x optik zoom ptz 1080i ishlab chiqaruvchilari
-

Desktop video konferentsiyalari uchun plug va spotch...
-

Avtomatik fokusli video konferentsiya kamerasi
-

Tevo {{0} {{- m3b HDMI USB kamera 12x Ztoc Video Con...
-

Jonli oqim AI uchun PTZ 20x optik kattalashtirish vi...
-

TEVO-VA300B hammasi birida EPTZ veb-kamera konferent...





