
Past narxi 4K avtomatik kuzatuv SDI USB IP 20x PTZ konferentsiyasi
Maxsus xususiyatlar:
1. 4 20x optik kattalashtirish bilan
2. SDI USB IP 20x PTZ konferentsiyasi
3. Sony 1/28 "CMOS sensori bilan jihozlangan
4. 8.29 megapixelselsel
5
- Tezkor diapazon
- Sifatni tekshirish
- 24/7 Mijozlarga xizmat ko'rsatish
Mahsulotni tanishtirish
Past narxi 4K avtomatik kuzatuv SDI USB IP 20x PTZ konferentsiyasi
Sony 1/28 "CMOS Sensori va 8.29 megapiksellar, Tenveo UVS20A - - ko'tarilishsiz 20x optik kattalashtirish Aniqlik - konferentsiyalar, jonli efirda va ma'ruza tortish uchun juda mos keladi.

O'zingizning ishlab chiqarishni keyingi bosqichga ongli ravishda kuzatib boring.
UVS20A - 4kning II kuzatuv dvigatelida insoniy maqsadlarni aniqlaydi, harakatlanishga moslashadi va ramkalarni ushlab turadi, ya'ni ramkalarni boqadi.

UVS 20A-4K keng qamrovli bir qator interfokollarni va mavjud tizimlarga integratsiyani amalga oshirishni qo'llab-quvvatlaydi.
- Chiqarishlar: HDMI, USB 3.0, SDI, RJ45 (Gee + qo'llab-quvvatlashi)
- RTSP, RTMP, SRT, NDI® HX2
- Condtrtrol interfeyslari: Rs232, Rs485, USB (UVC), IP
- - boshqaruv protokollari: visko, pelko-d / p, onvif, viskga
Jonli oqim uchunmi yoki tizim integratsiyasi yoki tizim integratsiyasi yoki tizim integratsiyasi, Tenveo UVS20A-4K atrof-muhitga nisbatan ehtiyotkorlik bilan.

Xitoyda etakchi ishlab chiqaruvchilar va etkazib beruvchilar sifatida tanilgan, endi sizni ulgurji deb biladi, biz sizni arzon narxga ega SDI USB IP 20x IP 20x PTZ konferentsiyasining kamerasi. Ilg'or uskunalar va texnologiyalar yordamida biz sizga jihozlarimizning yuqori sifati va yaxshi ishlashiga ishontiramiz.
| Model raqami | Tevo - UVS20A-4K |
| Rasm sensori | Sony 1/28 "CMOS |
| Samarali piksel | 8.29MP |
| Optik kattalashtirish | 20x optik kattalashtirish |
| Linza | f =4.95 mm ~ 99mm |
| Teshik | F1.7-F3.7 |
| Gorizontal burchak | 51,9 daraja ~,0 daraja |
| Vertikal burchak | 39.7 daraja ~ 2,2 daraja |
| Diagonal burchak | 63,1 daraja - 3,7 daraja |
| Video format | 4kp @ 30 / 25FPS, 2kp @ 60, 1080p@60/59.94.97.97.25FPS, 720P@60/59.94/50/30 480p @ 30FPS, 240p @ 30FPS |
| Video kodlash formati | H.264, H.265, MJPG, Yuy2 |
| Backlight kompensatsiyasi | Qo'llab-quvvatlash |
| Snr | 50db dan katta yoki unga teng |
| E'tibor | AUTO / Qo'lda |
| Raqamli shovqinni kamaytirish | 2D & 3D shovqinni kamaytirish |
| Chalinish xavfi | AUTO / Qo'lda |
| I / o interfeysi | |
| Video interfeyslar | HDMI, USB3.0, RJ45, SDI |
| Video siqishni formati | H.264, H.265, MJPG, Yuy2 |
| Yona | 10m / 100m moslashuvchan eternet portlari; Ieeee802.3af |
| Tarmoq protokoli | RTSP, RTMP, Viska IP, ONVIF, SRT, NDIS2 |
| Nazorat protokoli | Matcha / pelco {{0} {pelco - p; BUD darajasi: 2400/4800/9600/38400 |
| Nazorat interfeysi | RB232 (faqat kirish), Rs485, USB3.0 (UVC1.1), RJ45 |
| PTZ parametri | |
| Gorizontal aylanish | 350 daraja (± 175 daraja) 0,1 daraja / S-100 daraja / s |
| Vertikal aylanish | 180 daraja (± 90 daraja) 0,1 daraja / S-80 daraja / s |
| Belgilangan raqam | Foydalanuvchi 255 tagacha varaqlarni o'rnatishi mumkin (IR masofadan boshqarish pultidagi 10 ta oldindan belgilangan) |
| Umumiy parametr | |
| Operatsion tizimlar | Windows 10, Windows 11tor yuqori; Android, Mac OS ™ 10.10 yoki undan yuqori, Linux (UVC-ni qo'llab-quvvatlash uchun talab qilinadi.) |
| Kirish kuchlanishi | DC 12V |
| Kirish oqimi | 2.0a (maksimal) |
| Quvvat iste'moli | 24W (Maks.) |
| Do'kon harorati | -20 darajasi 60 darajagacha |
| Namlikni saqlang | 20% -90% RH |
| Ish harorati | 0 darajaga 40 daraja |
| Ishlaydigan namlik | 20% -80% RH |
| O'lcham (w * h * d) | 166 * 165 * 170 mm / 285 * 217 * 197mm (qadoqdan oldin / keyin) |
| N.W. / G.W. | 1.6 kg / 2.8 kg (sof / yalpi vazn) |
Issiq teglar: 4K avtomatik kuzatuv SDI USB IP 20x PTZ konferentsiyasi kamerasi, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, Xitoyda ishlab chiqarilgan ulgurji, narx, arzon narxlar





