
Konferentsiya uchun yoki jonli oqim kamerasi uchun 4k60fs bilan 20x optik kattalashtirish
Model: Tevo - vhd1080pro
Ruxsat etilgan fasli Pan Tilt kamerasi
Seek va aqlli dizayn
USB2.0 USB2.0 ulanish
Kristalli HD1080p tasvir sifatini
Aniq, silliq va ptz harakati
O'rnatish: 9 IR masofadan turib sozlash orqali (256 Rs232 orqali)
1/7 dyuymli yuqori sifat, 8MP (16: 9) CMOS sensori
Yuqori shisha buyumlar bilan yuqori sifatli sifatli materiallar138 darajadagi kenglik maydonini video buzishsiz
- Tezkor diapazon
- Sifatni tekshirish
- 24/7 Mijozlarga xizmat ko'rsatish
Mahsulotni tanishtirish
Konferentsiya uchun yoki jonli oqim kamerasi uchun 4k60fs bilan 20x optik kattalashtirish
* Tenveo UV620A Ultra - bu 1 / 1,1 dyuymli 8.29 dyuymli videofilm, kengligi va - 8.29my} @- CHMOSSORIDAN OLDINI OLDINI OLDINI OLDINI OLDIN (WDR).
* 16X raqamli kengaytmasi bilan 20x optik kattalashtirish moslamalarni moslashuvchanlikni ta'minlaydi, 66,6 daraja keng maydonlar katta bo'shliqlarga ega.
* "Al -" A - "Powercedoid Kuzatuvi, poe-" XTI {}} - {}} "Lastlik Last Spelycal Compancy, Composting, Video ishlab chiqarish va AV dasturlari uchun juda yaxshi.

Multi - interfeys yordamiUSB + HDMI + SDI + LAN-ni to'liq NDI®hx2 bilanva po - yakuniy ulanish moslashuvchanligi

UV620a Ultra ultra - past lazzatlilikni (<500µs), broadcast-quality video over IP using Dante AV-H's standards-based SMPTE ST 2110 technology.
Dante ekotizimidagi to'liq moslik bilan, Aal - uchun Dante Domener, Dante domeni va Denti domen menejeri Dente domen menejeri Dente Domeni menejeri - Kamera tubdan professional IPning kasb-hunarlarini birlashtiradi.

Tenveo UV620A Ultra malaka oshirish bo'yicha ilmiy-tadqiqot algoritmlarini, professional - professional kuzatuv o'tkazish qobiliyatini oshirishga yordam beradi.
Uning AL protsessori Axborotning mavzusiga va miqdoriga asoslangan avtomatik kompozitsiyalarni sozlash orqali tartibda ramkalarni sozlashda aqlli tezlik bilan bashorat qilish bilan harakatlanuvchi sub'ektlarga doimiy intilishni ta'minlaydi.
Ushbu aqlli echimsiz, hatto kuzatuv echimini avtomatik kuzatib borish uchun sahnani namoyish qilish, hatto dinamik, ko'p- attylament sharoitida ham izchil e'tibor va optimal ramkalarni saqlaydi.

Tenve to'g'ridan-to'g'ri videokonferentsaloqa mahsulotlarini to'g'ridan-to'g'ri videokonferentsuzalar ishlab chiqarish, asbob-uskunalarni loyihalashtirish, asbob-uskunalarni loyihalashtirish, asbob-uskunalarni loyihalashtirish, asboblash va sotish.
Biz mijozlarimiz uchun ODMni taqdim etamiz!
Mahsulot parametrlari:
| Model raqami | Tevo - UV620A Ultra |
| Kamera | |
| Sensor | 1/1.8'' |
| Samarali piksel | 8.42mp |
| Video signallar | HDMI: 4KP60, 4KP59.94, 4KP50, 4KP30, 4KP25, 4KP29.97, 1080P60, 1080P50, 1080I60, 1080I50, 1080P30, 1080P59.94, 1080I59.94, 1080P29.97, 720P60, 720p59.94; 3G - SDI: 1080p60, 1080p50, 1080p29.97, 1080p59.94, 1080p59.94; 1080I60, 1080i50, 1080i59.94; 720p60, 720p59.94; |
| Kattalashtirish | 20x optik kattalashtirish |
| Linza | f =6.25 mm ~ 125mm |
| Teshik | F1.58 ~ F3.95 |
| Gorizontal burchak | 59,6 daraja ~ 3,5 daraja |
| Vertikal burchak | 35.7 daraja ~ 2,0 daraja |
| Diagonal burchak | 66,6 daraja ~ 4.0 daraja |
| Raqamli kattalashtirish | 16X |
| Video chiqishi | USB 2.0, HDMI, RJ45, SDI |
| Signal Standart | NTSC / PAL |
| Nazorat interfeysi | Rs232, Rs485, USB, tarmoq |
| Yubirmoq | 1/30s ~ 1/10000s |
| Oq balans | Auto, yopiq, tashqi kiyim, bitta ital, qo'lda |
| Backlight kompensatsiyasi | Qo'llab-quvvatlash |
| Raqamli shovqinni kamaytirish | 3D raqamli shovqinni kamaytirish |
| Bold stavkasi | 2400/4800/9600/19200/38400/57600/115200 |
| Nazorat protokoli | Matcha, pelco - d, pelko- p |
| USB protokoli | UVC 1.1 ~ 1.5 |
| Minimal yoritish | 0.5 Lux @ (F1.8, AGC yoqilgan) |
| Snr | 55db dan katta yoki unga teng |
| Gorizontal aylanish | 350 daraja (± 175 daraja) 0,1 daraja / S-100 daraja / s |
| Vertikal aylanish | 180 daraja (± 90 daraja) 0,1 daraja / S-80 daraja / s |
| H & V Flip | Qo'llab-quvvatlash |
| Rasm muzlash | Qo'llab-quvvatlash |
| Po | Qo'llab-quvvatlash |
| Oldindan belgilangan | 255 |
| Belgilangan aniqlik | 0,1 daraja |
| IPC xususiyatlari (IP kamerasi) | |
| Video kodlash formati | H.264 / H.265 / MJPEG |
| Video oqim | Asosiy oqim, pastki oqim |
| Asosiy oqim o'lchamlari | 3840X2160,1920x1080,1280x720 va boshqalar. |
| Oqim o'lchamlari | 720x480,320x240 va boshqalar. |
| Video bit darajasi | 32kbms ~ 20480kb / s |
| Bitni baholash turi | O'zgaruvchan darajasi, belgilangan stavka |
| Frame stavkasi | 50hz: 1fs ~ 50ffs 60hz: 1fs ~ 60fs |
| Audio siqishni | AAC, G711A |
| Audio bit darajasi | 96 kbit / s, 128KBPS |
| Tarmoq protokoli | Dante A - H, NDI|HX2, SRT, TCP / IP, RTSP, RTTP, GB / T28181, gb / t28181, multicast;-ni qo'llab-quvvatlash |
| Kiritish / Chiqish interfeysi | |
| HD chiqishi | 1xhdmi 1x3g - sdi: bnc turi, 800mvp {{4} {{4} {{4} {{4} {{4} {{4} {{4} {{4} {{4} {{4} {{4} {7 {4} {7 {4} {{4} {{4} {7 {4} {75 mln |
| Yona | 1Xrj45: 10m / 100m / 1000m Ethernet interfeysi |
| Audio interfeysi | 1-ch: 3.5mm audio interfeysi, liniya 1-Ch: 3.5mm audio interfeysi, liniya |
| USB | 1xusb2.0: a ni kiriting |
| Aloqa interfeysi | 1xrs232 In: 8Pin Min Dini, Max masofasi: 30m, Protokol: viska / pelco {{4} {{5} - p 1xrs232 Chiqish: 8PIN Min Di, Max masofasi: 30m, Protokol: faqat qisqichbaqasi 1xrs485: 2Pin Phoenix porti, Max masofasi: 1200m, protokol: viska / pelco {{4} {{5} - p |
| Quvvat | Yeita turi (DC 12V) |
| Umumiy spetsifikatsiya | |
| Quvvatlantirish manbai | DC 12V / 2a (max) |
| Quvvat iste'moli | 24W (Maks.) |
| Ish harorati | 0 daraja ~ 40 daraja |
| Namlik | 20% -80% RH |
| Do'kon harorati | -20 darajasi 60 darajagacha |
| Namlikni saqlang | 20% -90% RH |
| Mahsulot hajmi | 156.1 * 176.4 * 175.3 MM / 217 * 217 * 197MM (Paketdan oldin) |
| Mahsulotning og'irligi | 1.51 kg / 2.6 kg (sof / yalpi vazn) |
Issiq teglar: Konferentsiya uchun 4k60fs bilan 20x optik kattalashtirish, Xitoy, Xitoy ishlab chiqaruvchilar, ulgurji, narx, arzon narxlar, Xitoyda ishlab chiqarilgan






