HDMI USB IP video chiqishi bilan 4K CHIVEL CERLED Kamera 12x konferentsiyasi kamerasi
Model №:Tvo-VL12U NDI
* 12x optik kattalashtirish
* Sony imx 415 1 / 2.8 "CMOS sensori, 8.29 mega pikseli
* Uhd4k tasviriy sifati, keng ko'rinishi burchagi
* HDMI USB, RJ45 video chiqishi (Poe va IP-ni qo'llab-quvvatlash)
* To'g'ri, silliq va jimgina PTZ harakati (PTZ: 350 daraja, Tilt: 180 daraja)
* 2D va 3D NR turli xil yoritish sharoitida eng yaxshi video sifatli
* Belgilangan: 10 IR masofadan turib sozlash orqali 10 (256 Rs232 orqali)
* Visko, Pelco-P va Pelco-D protokolini, Rs232 / Rs485 / IP / IR masofadan boshqarish pulti
* Tarmoq protokoli: nDI|HX2, SRT, TCP / IP, http, rtsp, rtmp, onvif, DHCP, multicaste va boshqalar.
* Steptopni joylashtirish, shiftlash o'rnatish, devorga o'rnatish va Tripod o'rnatish (teskari moslashuvchan)
* Poe / NDI-ni qo'llab-quvvatlash: bitta Eternet kabelini boshqarish, quvvat, boshqarish, sozlash, sozlash, sozlash va oldindan ko'rishingiz mumkin.
- Tezkor diapazon
- Sifatni tekshirish
- 24/7 Mijozlarga xizmat ko'rsatish
Mahsulotni tanishtirish

Vl12u 4k kamerasi Poe, USB3 bilan jihozlangan, 0, Sony sensori, haqiqatan ham 4k obliya, 12x optik kattalashtirish va ultra-HD imagre-imam. Bu o'tkir video, rang va juda yaxshi optik aniqlikni etkazib beradi. Uning o'rnatilgan "AlNech" engil yoki orqa tomonidagi tabiiy ko'rinadigan terining ohanglarini ko'rsatadigan yorug'lik muvozanatini optimallashtiradi. Bundan tashqari, 12x optik kattalashtirish70,82 darajadagi keng gorizontal burchak o'rtadagi yirik majlislar xonalariga osonlikcha javob berishga imkon beradi.





| Model raqami | Vl12u nDI |
| Rasm sensori | Sony imx 415 1 / 2.8 "CMOS |
| Samarali piksel | 8.29mp, 16: 9 |
| Video format | HDMI (4kp @ 30 / 25FPS, 1080p @ 60/0 / 30 / 25FPS, 720p @ 60/0 / 30 / 25FPS); Usb3. 0 (3840 * 2140p @ 30FPS, 1920 * 240ps, 640ps, 640ps, 640pfs, 1280p @ 30FPS; Yuyaf2 / N.265 / H.265 / H.265 / MJPG) |
| Optik kattalashtirish | 12x kattalashtirish |
| Linza | f =3. {1}}. 8mm |
| Teshik | F1.6-F2.8 |
| Gorizontal burchak | 70.82 daraja (W) -6. 48 daraja (t) |
| Vertikal burchak | 47.72 daraja (W) -73. 66 daraja (t) |
| Diagonal burchak | 78.58 daraja (W) -7. 42 daraja (t) |
| Backlight kompensatsiyasi | Qo'llab-quvvatlash |
| Snr | >50db |
| E'tibor | AUTO / Qo'lda |
| Raqamli shovqinni kamaytirish | 2D & 3D shovqinni kamaytirish |
| Chalinish xavfi | AUTO / Qo'lda |
| Video interfeyslar | HDMI, USB3. 0 c, rj45 |
| Video siqishni formati | H.264, H.265, MJPG, Yuy2 |
| Yona | 10m / 100m moslashuvchan eternet portlari; Ieeee802.3af |
| Tarmoq protokoli | NDI|HX2, RTSP, RTMP, Onvif, GB28181; IP orqali viskani qo'llab-quvvatlash |
| Nazorat protokoli | Viska / pelco-d / pelco-p; BUD darajasi: 38400/9600/4800/2400 |
| Nazorat interfeysi | Rs232 Rs485, Rs485, USB3. 0 c (UVC1.1), RJ45 |
| Pan / egilish aylanishi | ± 175 daraja, -90 darajasi-+90 ilmiy daraja |
| Panni boshqarish tezligi | 0. 1 -80 daraja / sek |
| Tilni boshqarish tezligi | 0. 1 -60 daraja / sek |
| Belgilangan raqam | Foydalanuvchi 255 tagacha varaqlarni o'rnatishi mumkin (IR masofadan boshqarish pultidagi 10 ta oldindan belgilangan) |
| Operatsion tizimlar | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS ™ 10.10 yoki undan yuqori, Linux (UVC-ni qo'llab-quvvatlash uchun talab qilinadi.) |
| Kirish kuchlanishi | DC 12V |
| Kirish oqimi | 2. 0 a (Maks.) |
| Quvvat iste'moli | 13W (Maks.) |
| Do'kon harorati | -20 darajasi 60 daraja |
| Namlikni saqlang | 20% -90% RH |
| Ish harorati | 0 darajasi 40 daraja |
| Ishlaydigan namlik | 20% -80% RH |
| O'lcham (w * h * d) | 171.6 * 192.6 * 171.6 mm / 260 * 217 * 197 mm (Paketdan oldin / keyin) |
| N.W. / G.W. | 1.35kg / 2.05 kg (sof / yalpi vazn) |
| Aksessuar | 1 x kamera; 1 X USB kabeli; 1 X quvvat adapteri; 1x IR masofadan boshqarish; 1 x devorga o'rnatish; 1 x qo'llanma |
| Mfg. Kafolat | 3 yillik standart qismlar va mehnat kafolati |
Issiq teglar: HDMI USB video chiqishi, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, Xitoyda ulgurji, narx, past narx bilan
Sizga ham yoqishi mumkin
-

Eng yaxshi video veb-kamerasi Skype va video konfere...
-

Konferents-zal uchun USB veb-kameralari
-

Skype uchun - qurilgan 4k veb-kamerasi
-

4x Zoom EPTZ veb-kamera USB2.0 Video konferentsiya u...
-

VA300C 4K ETEPTS WebCam konferentsiyasi Vinch USB uc...
-

Professional jonli oqim kamerasi 12x zoom 4K POE NDI...






