Mikrofonga o'rnatilgan bepul Drive Plug and Play USB uy veb-kamera
Model: TEVO-VA4K
Nomi: Audio va video hammasi bitta veb-kamerada
Tasvir sensori: 1/2,3 CMOS sensori (SONY IMX377)
Masshtab: Ruxsat etilgan fokus
Interfeys: Micro USB2.0
Ob'ektiv: 2,2 mm keng ko'rish burchagi
Samarali piksel: 11,10 mega piksel
Videoni siqish formati: MJPEG, YUV
Ruxsat: 4K (3840 x 2880), 2K (2560 * 1440), 1080P (1920 * 1080)
Ko'rish maydoni: Diagonal: 124 daraja, Gorizontal: 112 daraja, Vertikal: 82 daraja
Oʻrnatilgan 2 ta Omni yoʻnalishli mikrofon va 2 ta dinamik
Qo‘llab-quvvatlash tizimi: Windows: 10, 8.1, 8, 7 va macOS 10.12-10.14, OS X 10.8-10.11, Mac OS X10.0-10.7
Mos dasturiy ta'minot: Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Uchrashuvga o'tish va h.k.
- Tezkor diapazon
- Sifatni tekshirish
- 24/7 Mijozlarga xizmat ko'rsatish
Mahsulotni tanishtirish
Mikrofonga o'rnatilgan bepul Drive Plug and Play USB uy veb-kamera
2K-da AI avtomatik ramkalash












| Model | TEVO-VA4k |
| Ism | Audio va video hammasi bitta veb-kamerada |
| Tasvir sensori | 1/2.3 CMOS sensori (SONY IMX377) |
| Ob'ektiv | 2,2 mm keng ko'rish burchagi |
| Samarali piksel | 11,10 mega piksel |
| Kattalashtirish | Ruxsat etilgan fokus |
| Interfeys | Micro USB2.0 |
| Videoni siqish formati | MJPEG, YUV |
| Rezolyutsiya | 4K(3840 x 2880), 2K(2560*1440),1080P(1920*1080) |
| Ko'rish maydoni | Diagonal: 124 daraja, gorizontal: 112 daraja, vertikal: 82 daraja |
| Minimal yoritish | 350 lyuks |
| Quvvatlantirish manbai | USB quvvat manbai, 5V, 70mA |
| Mikrofon | O'rnatilgan Omni yo'nalishli mikrofonlar |
| Spiker | O'rnatilgan dinamiklar |
| MOD | 50 sm |
| Oq balans | Avtomatik |
| FPS | Maks 30 kadr/s (MJPG) |
| Kabel uzunligi | 3m |
| Qo'llab-quvvatlash tizimi | Windows: 10, 8.1, 8, 7 va macOS 10.12-10.14, OS X 10.8-10.11, Mac OS X10.0-10.7 |
| Mos dasturiy ta'minot | Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Uchrashuvga o'tish va h.k. |
| Aksessuarlar | USB kabeli, foydalanuvchi qo'llanmasi |
| Quvvat iste'moli | 2w |
| Dinamik chastotasi | 20Hz-20KHz |
| Empedans | 4Ω |
| Maksimal chiqish | 85dB |
| Mikrofon yo'nalishi | Ko'p yo'nalishli |
| Sezuvchanlik | -33dBFS |
| Mikrofon chastotasi | 20Hz-20KHz |
| Qabul qilish diapazoni (radiolar) | 3m |
| Mahsulot hajmi | 262 (W) × 85,5 (D) × 110 (H) mm |
| Mahsulot og'irligi | 0.33 g |
Issiq teglar: Mikrofonda o'rnatilgan bepul haydovchi ulang va o'ynaydigan usb uy veb-kamera, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, ulgurji, narx, arzon narx, Xitoyda ishlab chiqarilgan









