Simsiz konferentsiya 2 ta kengaytirish mikrofonlari bo'lgan mikrofon bluetooth staslida
Model emas :Tvo (3)
* USB / Bluetooth / simsiz / 3.5mm uy
* 8 ta yuqori sadoqatni engillashtirishda eng yaxshi mikrofon
* 6m ovozli pikuup radiusi
* 8000ta batareya
* 2 Kengaytirish MICS mavjud (3 metrli ovozli pikuup radius)
- Tezkor diapazon
- Sifatni tekshirish
- 24/7 Mijozlarga xizmat ko'rsatish
Mahsulotni tanishtirish
Tevo - m6B - B2B yoki ulgurji uchun mikrofon speterphone-ning mikrofonidagi spetadpan anjomlari
O'rta konferentsiya uchun model Zoom
Tavsif
• 360 daraja ANDIRIRECTIONAL 6 metr pikap
• DSP, shovqin, shovqin, ovozni kuchaytirish texnologiyasi, ya'ni kristalli ravshanlik bilan eshitilganligiga ishonch hosil qilish uchun.
• USB / Bluetooth / Simsiz Dongle ulanish
• 8000maH (yuqumli lityum batareyasi); Musiqa vaqti (13 soatgacha); Eng tezkor vaqt: 3 soat; Muntazam ravishda zaryadlang: 6 soat (PD2.0 / 3.0 quvvatni qo'llab-quvvatlash, maksimal quvvat bilan 18wsth); Ulanish mittilarni ulash uchun qo'llab-quvvatlash
• Ovozli pikapning qo'li etaklab borishi bilan funksiyani sezilarli darajada kuchaytiradi, shu bilan barcha ovozlar yoki konferentsiya xonasida barcha ovozlar baland ovozda va ravshan ekanligini ta'minlaydi.
Tenveo-dan ishonchli OEM ishlab chiqarish xizmatlari
Video va audio uchun eng yuqori shartnomalar ishlab chiqaruvchilar
ISO - sertifikatlangan fabrika
Sifatni nazorat qiluvchi past Mayx ishlab chiqaruvchilari
Raqobatbardosh narxlarni ishlab chiqaradigan mahsulotlar

| Model raqami | Tevo - m6B - / Bluetoothooth Spelphone |
| Blietooth | BT5.0 |
| Batareya | 8000ma (- lityum batareyasida); Musiqa vaqti (13 soatgacha); Eng tezkor vaqt: 3 soat; Muntazam ravishda zaryadlang: 6 soat (PD2.0 / 3.0 quvvatni qo'llab-quvvatlash, maksimal quvvat bilan 18-ga qadar) |
| Ulanish turi | USB/Bluetooth/Wireless/3.5mm Jack (Daisy-chain version has 2x3.5mm Jack) |
| Mashg'ulot xonasi hajmi | 15-30㎡ |
| Bilan uchrashuv | 15 tagacha ishtirokchilar |
| Pikap diapazoni | 6 metr (19,68 fut) |
| Minimat | 8x Micts-da qurilgan |
| Mikrofon turi | Omni - yo'nalishi (360 daraja pikap diapazoni) |
| Mikrofon sezgirligi | -38db |
| Shovqinni kamaytirish | Ha |
| To'liq dupleks audio | Ha |
| Aek | Ha |
| Chastota diapazoni | 100Hz dan 20xz |
| Karnay | 5w / 110db |
| Interfeys | 1 X turi - c, 1x 3.5 mm audio port, kengaytirish uchun 2x3,5mm porti |
| Tizim talablari | Windows 7/8/10 yoki undan yuqori, Makos 10.7 yoki undan yuqori, Chrome OS V29.01547 yoki undan yuqori |
| Ilovani qo'llab-quvvatlash | Dasturiy ta'minot: Skype, Fapetime, kattalashtirish, Microsoft jamoalari, Hangoutlar, Ob-rele, XSPTIT va boshqalar. |
| Ish harorati | -10 darajasi -+45 ilmiy darajasi |
| Saqlash harorati | -10 darajasi -+45 ilmiy darajasi |
| Namlik namlik | 20% - 90% RH (kondensat bo'lmagan) |
| Ishlaydigan namlik | 20% - 80% RH (kondensat bo'lmagan) |
| Quvvatlantirish manbai | 5v / 3a yoki 9v / 2a |
| Mahsulot hajmi | 143 mm * 143mm * 75 mm / 261 * 191 * 126mm (paketdan oldin / keyin) |
| Mahsulotning og'irligi | 1.02kg /1,67 kg( yalpi vazn) (kengaytirish muiktlari kiritilgan) |
| Kengayish MIKT | |
| Element nomi | Mikson |
| Interfeys | 1x3,5mm uy |
| Pikap diapazoni | 3 metr |
| Mahsulot hajmi | 73.7 * 74 * 20MM (sof og'irlik) |
| Mahsulotning og'irligi | 95.5G (sof og'irlik) |
Issiq teglar: Ikkita kengaytirish mikrofonlari, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, ulgurji, narx, arzon narxlar bo'lgan mikrofon Bluetooth speteri
Sizga ham yoqishi mumkin
-

USB simsiz Bluetooth konferentsiya dinamiki
-

Tenveo YANGI Mikrofon USB Bluetooth simsiz 6 metrli ...
-

USB kabelli kompyuterga konferentspyuterni tayyorlas...
-

Noutbuk va kompyuter uchun TEVO-M1 konferentsiya mik...
-

M3B 5M portativ bluetooth konferentsiya dinamiki 10 ...
-

Ko'proq konferentsiya uchun mikrofon spektakterini a...









