Ko'proq konferentsiya uchun mikrofon spektakterini anjuman
Model: Tevo - M5BEX
* Ikkita ma'ruzachini 3,5 mm audio kabel bilan ulang
* Ikkita ma'ruzachining ham alohida ishlatilishi mumkin
* 8 360 daraja Omni - -} yo'nalishi bo'yicha 360 darajaga erishish uchun 360 darajaga erishish uchun 360 darajaga erishish uchun 360 daraja. Maksimal audio radiusi 12 m × 15m (39.37 fut × 49,2 fut) bo'lishi mumkin
* Harakatlanuvchi ofis: 8000 soatlik zaryadlanuvchi batareyada 8 soatlik musiqa vaqti bilan qurilgan -
* Advanced DSP texnologiyasi, to'liq dupleks aks sado berish
* Bluetooth, simsiz dongle, USB ulanishi, foydalanish oson: Mavramma-dan oson: soniyalarda noutbuk va planshetga ulanadi.
* LED ko'rsatkichlari
- Tezkor diapazon
- Sifatni tekshirish
- 24/7 Mijozlarga xizmat ko'rsatish
Mahsulotni tanishtirish
Tenveo M5BEX AYSY DASIYA ZINQARALARI Katta konferentsiya uchun mikrofon spirantini anjuman




| Model raqami | Tevo - m5b - sobiq |
| Blietooth | BT5.0 |
| Batareya | 8000ma (- lityum batareyasida); Musiqa vaqti (17 soatgacha); Batareya muddati 27 soatgacha; Eng tezkor vaqt: 3 soat; Muntazam ravishda zaryadlang: 6 soat (PD2.0 / 3.0 quvvatni qo'llab-quvvatlash, maksimal quvvat bilan 18-ga qadar) |
| Ulanish turi | USB/Bluetooth/Wireless/3.5mm Jack (Daisy-chain version has 2x3.5mm Jack) |
| Bitta ma'ruzachi uchun xona hajmi | 15-30㎡ |
| Daisy zanjirli karnay uchun xona hajmi | 30-60㎡ |
| Bitta karnay bilan uchrashuv | 15 tagacha ishtirokchilar |
| Daisy zanjirli karnay bilan uchrashuv | 20-30 gacha ishtirokchilar |
| Bitta karnay uchun pikap oralig'i | 6 metr (19,68 fut) |
| Daisy zanjirli karnay uchun pikap oralig'i | 12 metr (39.37 fut) |
| Minimat | 4x analog Silikon MICT massivi |
| Mikrofon turi | Omni - yo'nalishi (360 daraja pikap diapazoni) |
| Mikrofon sezgirligi | -38db |
| Spiker hajmi | 120db |
| Snr | 62db |
| Shovqinni kamaytirish | Ha |
| To'liq dupleks audio | Ha |
| Aek | Ha |
| Chastota diapazoni | 100Hz dan 20xz |
| Karnay | 5w / 120db |
| Interfeys | 1 X turi - c, 1 x 3.5mm Daisy zanjirli port, 1 x 3.5mm audio port |
| Tizim talablari | Windows 7/8/10 yoki undan yuqori, Makos 10.7 yoki undan yuqori, Chrome OS V29.01547 yoki undan yuqori |
| Ilovani qo'llab-quvvatlash | Dasturiy ta'minot: Skype, Fapetime, kattalashtirish, Microsoft jamoalari, Hangoutlar, Ob-rele, XSPTIT va boshqalar. |
| Ish harorati | -10 darajasi -+50 ilmiy darajasi |
| Saqlash harorati | -10 darajasi -+45 ilmiy darajasi |
| Namlik namlik | 20% - 90% RH (kondensat bo'lmagan) |
| Ishlaydigan namlik | 20% - 80% RH (kondensat bo'lmagan) |
| Quvvatlantirish manbai | 5v / 3a yoki 9v / 2a |
| 1 birlik hajmi | Ø18mm × 37.4mm |
| 2 birlik hajmi | 220 × 208 × 133mm (qadoqlangandan keyin) |
| 2 birlik vazning og'irligi | 2 * 0.62kg / 1.6 kg (sof / yalpi vazn) |
| O'rama bo'yicha hisob-kitob hujjati; Yuk-mol hujjati | 2 * Bluetooth Speter, 1 * USB kabel, 1 * 3.5mm Daisy zanjirli kabel, 1 * simsiz dongle, 1 * OTG adapteri, 1 * Foydalanuvchi qo'llanmasi |
Issiq teglar: Ko'plab konferentsioner mikrofon spirasi, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, ulgurji, narx, arzon narxlarni, ulgurji, narx, past narxni anjuman










