Veb-konferentsiya mikrofoni va karnay
Model: TEVO-NA100-Oʻrnatilgan 3 ta yuqori unumdorlikdagi koʻp yoʻnalishli mikrofon
- Echo bekor qilish va shovqinni kamaytirish
-USB 2.0 va 3,5 mm audio interfeysi
-3Mtalab redios
- LED ko'rsatkichlari
- Tezkor diapazon
- Sifatni tekshirish
- 24/7 Mijozlarga xizmat ko'rsatish
Mahsulotni tanishtirish
veb-konferentsiya mikrofoni va dinamik:

Ajratish
Samarali uchrashuvlar uchun kristalli toza ovoz
3 ta o‘rnatilgan ko‘p yo‘nalishli mikrofon va 3 m rodio bilan hamma eshitilsin.
USB 2.0 va 3,5 mm audio interfeysi
USB2 orqali shaxsiy kompyuter yoki noutbukga osongina ulang.0 va biriktirilgan 3,5 mm raz'em kabelini mobil qurilmangizdagi eshitish vositasi portiga ulang.
Digital Signal Processing (DSP) texnologiyasi
Echo bekor qilish va shovqinni pasaytirish hech qanday aks-sado va buzilishlarsiz kristalli tiniq tovushni ta'minlaydi
LED ko'rsatkichlari
Intuitiv qizil va ko'k LED ko'rsatkichlari sizga vizual ko'rsatma beradi
Ba'zi haqiqiy fotosuratlar



Tegishli mahsulotlar

Spetsifikatsiya
| Tavsiya etilgan parametrlar | |
| Xona kattaligi | 10-15㎡ |
| Ishtirokchilar | 3-5 |
| Mikrofon parametri | |
| Qabul qilish masofasi | 3M |
| Javob berish chastotasi | 30-16KHz |
| O'rnatilgan mikrofon | 3 |
| Kengaytirilgan mikrofon | yo'q / kengaytirilmaydi |
| Spiker | |
| Maksimal chiqish (dB) | 83dB |
| Javob berish chastotasi | 30-16KHz |
| Audio | |
| To'liq dupleks | √ |
| Shovqinni bostirish (DNR) | √ |
| Avtomatik daromad (AGC) | √ |
| Ulanish interfeysi | |
| USB interfeysi | √ |
| Bluetooth ulanishi | N/A |
| Paket | |
| Mahsulot hajmi | PH 140 x 32 mm |
| Qadoqlash hajmi | 245x170x50 mm |
| Og'irligi | 0,5 kg |
| Aksessuar | (1,8 m) USB kabelni tashish uchun qo'llanma |
| Operatsion muhit | |
| Amaldagi tizim | windows XP |
| windows Vista | |
| windows 7/8/10 | |
| Quvvat | USB: 5 V DC @ 300 mA Maksimal |
| Ishlash harorati | 5 daraja - 40 daraja |
| Saqlash harorati | -30 daraja —55 daraja |
| O'rnatilgan batareya | N/A |
| Standartlar | FCC / Idoralar / RoHS |
| Mahsulot hajmi | PH 140 x 32 mm |
| Qadoqlash hajmi | 245x170x50 mm |
| Og'irligi | 0,5 kg |
| Aksessuarlar | USB kabeli, tashish sumkasi, qo'llanma |
Qutida nima bor 1 X Mikrofon1 x USB kabel1 x Yuk tashish qutisi1 x Qo'llanma
Issiq teglar: veb-konferentsiya mikrofoni va dinamik, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, butunlay, narx, arzon narx, Xitoyda ishlab chiqarilgan









