Konferentsiya xonasi mikrofoni
Daisy Chain Bluetooth Karnay;
To'liq dupleks audio va 360 daraja mikrofonlar massivi;
O'rnatilgan AI ovozli algoritmi va avtomatik sozlash texnologiyasi;
4 ta yuqori sezgirlikdagi MEMS raqamli ko'p yo'nalishli mikrofonlar bilan jihozlangan;
Bluetooth, USB va mini-jak yordamida mobil qurilmalarga osongina ulang va o'ynang;
Foydalanuvchi uchun qulay funksiyalar, jumladan mikrofon ovozini o'chirish tugmasi, qo'ng'iroq va ovoz balandligini boshqarish;
- Tezkor diapazon
- Sifatni tekshirish
- 24/7 Mijozlarga xizmat ko'rsatish
Mahsulotni tanishtirish
TEVO-NA200B yangi kelgan Daisy zanjirli Bluetooth dinamikasi konferentsiya xonasi uchun USB2.0 Bluetooth karnay
TEVO-NA200B Daisy Chain Bluetooth dinamiki yig'ilish joylarini kengaytirishi mumkin.
O'rnatilgan AI ovozli algoritmi va avtomatik sozlash texnologiyasi bilan TEVO-NA200B ovoz balandligi balansini optimallashtirish uchun ovoz balandligini avtomatik ravishda sozlashi mumkin.
To'liq dupleks audio va 360 daraja mikrofonlar massivi, TEVO-NA200B dinamiki ikki tomonlama suhbatni qo'llab-quvvatlaydi. U telekonferentsiya davomida hamma eshitilishini ta'minlash uchun 4 ta yuqori sezgirlikdagi MEMS raqamli ko'p yo'nalishli mikrofonlar bilan jihozlangan.
NA200B portativ dinamiki barcha mashhur qurilmalar, dasturiy ta'minot, ilovalar va boshqalar bilan mos keladi. Nur hosil qilish texnologiyasi bilan NA200B karnay o'rnini aniq aniqlay oladi.
Uchrashuvni uyda, ofisda yoki sayohat paytida o'tkazishingiz mumkin.

TEVO-NA200B ning asosiy xususiyatlari:
Daisy Chain Bluetooth Karnay;
To'liq dupleks audio va 360 daraja mikrofonlar massivi;
O'rnatilgan AI ovozli algoritmi va avtomatik sozlash texnologiyasi;
4 ta yuqori sezgirlikdagi MEMS raqamli ko'p yo'nalishli mikrofonlar bilan jihozlangan;
Bluetooth, USB va mini-jak yordamida mobil qurilmalarga osongina ulang va o'ynang;
Foydalanuvchi uchun qulay funksiyalar, jumladan mikrofon ovozini o'chirish tugmasi, qo'ng'iroq va ovoz balandligini boshqarish;
Nur hosil qiluvchi texnologiya bilan NA200B karnay o'rnini aniq aniqlay oladi.
TEVO-NA200B haqida batafsil ma'lumot:
Kichik va o'rta yig'ilish maydoni uchun ideal
Tevo-NA200B Bluetooth dinamiki konferentsiya qo'ng'iroqlari paytida hamma eshitilishini ta'minlaydi,
uchrashuvingizni yanada samarali qilish.

To'liq dupleks audio va 360 daraja mikrofonlar massivi
Oʻrnatilgan 4 ta koʻp yoʻnalishli mikrofonlar 360- darajali koʻp yoʻnalishli ovozni qabul qilish,
20 kvadrat metrlik yig'ilish xonasi uchun mos keladi va 10 dan kam odam bilan jonli uchrashuvlarni qo'llab-quvvatlaydi.

Uzoq kutish vaqti
O'rnatilgan katta sig'imli 5200 mA batareya dinamikni uzoq vaqt gaplashishga imkon beradi
(maksimal hajmda 9 soat ish vaqti va 90 kun kutish vaqti).

Softfon uchun Bluetooth karnay:
5 m ovozni qabul qilish diapazoni, o'rtacha katta konferentsiya yig'ilishi uchun ajoyib dyuymli va kristalli tiniq ovoz sifati;

Suv o'tkazmaydigan sirt
Suv o'tkazmaydigan sirt chang va suvdan to'liq himoya qiladi;

Portativ va mustahkam dizayn:
TENVEO NA200B bilan uyingizda, ofisingizda, ochiq havoda istalgan joyda ishlash qulay.

Plug and Play kabi oson:
AT talab qilinmaydi. Ushbu Bluetooth dinamiklarini sozlash va ulardan foydalanish juda oson, shunchaki ulaning va qo'ng'iroq qiling;
Barcha yetakchi UC platformalari bilan mos keladi.

1 dona kengaytiruvchi dinamiklarni (RJ45 kabeli orqali) zanjirlashi va qabul qilish masofasini 10 m gacha oshirishi mumkin.
Kengaytirilgan karnay variant uchundir.

TEVO-NA200B konferentsiya xonasi uchun Daisy Chain Bluetooth dinamik USB2.0 bilan qiziqsangiz, biz bilan bog'laning.
Texnik spetsifikatsiyalar:
| Model | TEVO-NA200B |
| Uchrashuv xonasi | 20-40m2 |
| Qabul qilish oralig'i | 5 metr |
| Mikrofon chastotasiga javob | 100 Gts-22KHz |
| O'rnatilgan mikrofon | 4 |
| Bluetooth | √ |
| Maksimal chiqish | 85dB |
| Karnay chastotasi javobi: | 100 Gts-22KHz |
| To'liq dupleks | √ |
| Shovqinni bostirish | √ |
| Avtomatik daromadni boshqarish | √ |
| Quvvatlantirish manbai: | AC100~240V, 50-60Gts, 12Vt |
| Ishlash harorati | 0 daraja -50 daraja (ishlash holati) |
| Namlik | 20 foiz -85 foiz |
| OS qo'llab-quvvatlash | Windows / Android / iOS / Linux |
| Aksessuarlar | 1x konferentsiya karnay; 1x Kafolat kartasi |
| Interfeys | 1x turdagi B interfeysi; 1x RJ45 tarmoq interfeysi; 1x Line in/Line out interfeysi |
| Quvvatlantirish manbai | USB orqali quvvat (5v/500mA), o'rnatilgan 5200mA / soat lityum batareya; |
SZ Tenveo Video Technology Co,.ltd
Qoʻshish: B-8qavat, Fukang Keji saroyi, Yousong yoʻli, Fukang hamjamiyati, Longxua tumani, Shenzhen, Xitoy
Email:Sales09@tenveo.com
Tel/Wechat: plus 86 135 5233 5495
Whatsapp: plus 86 134 7469 0572
Skype: jonli:956467630_1
Veb-sayt: www.tenveo-video-conference.com
Issiq teglar: konferentsiya xonasi mikrofoni, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, ulgurji, narx, arzon narx, Xitoyda ishlab chiqarilgan








