Bluetooth konferentsiyasi mikrofon karnayi
Model emas :Tvo{ (1)
* USB / Bluetooth / simsiz / 3.5mm uy
* 8 ta yuqori sadoqatni engillashtirishda eng yaxshi mikrofon
* 6m ovozli pikuup radiusi
* 8000ta batareya
* 2 Kengaytirish MICS mavjud (3 metrli ovozli pikuup radius)
- Tezkor diapazon
- Sifatni tekshirish
- 24/7 Mijozlarga xizmat ko'rsatish
Mahsulotni tanishtirish
Tevo - m6B Bluetooth konferentsiyasi Mikrofon SpewPhone
Kichik o'rta konferentsiya uchun kattalashtirish uchun

8x 36O darajasi Smart mikrofon massivi, 6m ovozli chiqindi radius
Tevo - M6B-konferentsiyada 360 darajadagi m6B-konferentsioner, 360 darajadagi Acenceow Anjuman, ovozlarni aniq ovoz bilan ta'minlaydi, ishtirokchilarga uchrashuvlar paytida aniq ovozni taqdim etadi.
8000ma batareya
8000ma kattaroq quvvatli batareyani qo'llab-quvvatlaydi.


USB, Bluetooth, simsiz Dongle ulanish
USB, Bluetooth, Simsiz Dongle va AUX smartfonlariga, kompyuter, noutbuk va boshqa qurilmalarga ulanishning 4 usuli. Uyda yoki xizmat safari paytida, ushbu professional Bluetooth konferentsiyasining uzoqligi uzoq vaqt - Masofaviy pikap va yuqori {{}} Masofaviy qabul qilish va biznes uchrashuvlarini osonlashtirishga yordam beradi!
Universal moslik
Har qanday videokonferentsaloqa dasturiy ta'minoti va bulutli xizmatlarga mos keladi.

| Model raqami | Tevo - m6b USB / Bluetooth SpewPhone |
| Blietooth | BT5.0 |
| Batareya | 8000ma (- lityum batareyasida); Musiqa vaqti (13 soatgacha); Eng tezkor vaqt: 3 soat; Muntazam ravishda zaryadlang: 6 soat (PD2.0 / 3.0 quvvatni qo'llab-quvvatlash, maksimal quvvat bilan 18-ga qadar) |
| Ulanish turi | USB/Bluetooth/Wireless/3.5mm Jack (Daisy-chain version has 2x3.5mm Jack) |
| Mashg'ulot xonasi hajmi | 15-30㎡ |
| Bilan uchrashuv | 15 tagacha ishtirokchilar |
| Pikap diapazoni | 6 metr (19,68 fut) |
| Minimat | 8x Micts-da qurilgan |
| Mikrofon turi | Omni - yo'nalishi (360 daraja pikap diapazoni) |
| Mikrofon sezgirligi | -38db |
| Shovqinni kamaytirish | Ha |
| To'liq dupleks audio | Ha |
| Aek | Ha |
| Chastota diapazoni | 100Hz dan 20xz |
| Karnay | 5w / 110db |
| Interfeys | 1 X turi - c, 1x 3.5 mm audio port, kengaytirish uchun 2x3,5mm porti |
| Tizim talablari | Windows 7/8/10 yoki undan yuqori, Makos 10.7 yoki undan yuqori, Chrome OS V29.01547 yoki undan yuqori |
| Ilovani qo'llab-quvvatlash | Dasturiy ta'minot: Skype, Fapetime, kattalashtirish, Microsoft jamoalari, Hangoutlar, Ob-rele, XSPTIT va boshqalar. |
| Ish harorati | -10 darajasi -+45 ilmiy darajasi |
| Saqlash harorati | -10 darajasi -+45 ilmiy darajasi |
| Namlik namlik | 20% - 90% RH (kondensat bo'lmagan) |
| Ishlaydigan namlik | 20% - 80% RH (kondensat bo'lmagan) |
| Quvvatlantirish manbai | 5v / 3a yoki 9v / 2a |
| Mahsulot hajmi | 143 mm * 143mm * 75 mm / 261 * 191 * 126mm (paketdan oldin / keyin) |
| Mahsulotning og'irligi | 1.02kg /1.67 kg( yalpi vazn 带扩展麦) (kengaytirish mutivatsiya qo'shilgan) |
Issiq teglar: Bluetooth konferentsiyasi, Xitoy, ishlab chiqaruvchi, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, ulgurji, narx, arzon narxlar, Xitoyda ishlab chiqarilgan












