
Keng burchakli kamera Usb
4K ruxsatli USB2.0 video chiqishi
Panorama: {0}} daraja Nishab: 0 daraja ~120 daraja
124 daraja Ruxsat etilgan fokus keng burchak
RS-232, RS-485, IR masofadan boshqarish pulti
1/2,7 dyuymli HD rangli CMOS 8 mega piksel
- Tezkor diapazon
- Sifatni tekshirish
- 24/7 Mijozlarga xizmat ko'rsatish
Mahsulotni tanishtirish
Keng burchakli kamera USB TEVO-UHD4K


Keng burchakli USB kamerasining mahsulotga umumiy ko'rinishi:
Ruxsat etilgan fokusli Pan Tilt Kamera
Chiroyli va aqlli dizayn
Plug & Play USB2.0 Ulanish
Kristal tiniq HD1080P tasvir sifati
Aniq, silliq va jim PTZ harakati
Oldindan o'rnatilgan: IR masofaviy sozlamalari orqali 9 (RS232 orqali 256)
1/2,7 dyuymli yuqori sifatli, 8,29 MP (16:9) CMOS sensori
To'liq shisha linzali material bilan yuqori sifat
Video buzilishsiz 124 daraja keng ko'rish maydoni
Shiftga o'rnatishni, devorga o'rnatishni va tripodni o'rnatishni qo'llab-quvvatlash (teskari o'rnatilishi mumkin)
Turli yorug'lik sharoitida eng yaxshi video sifati uchun 2D va 3D NR
Visca, Pelco-P va Pelco-D protokollarini qo'llab-quvvatlash, RS232/RS485 Kamera boshqaruvi
Eng yetakchi video konferentsiya dasturlari va platformasi bilan mos keladi



| Model raqami | UHD4K |
| Sensor | 1/2,8 dyuymli SONY CMOS |
| Samarali piksellar | 8,29 mega piksel |
| Video signallari | 4K@30/25fps, 2K@30/25fps, 1080p@30/25fps |
| Kattalashtirish | 5x raqamli kattalashtirish |
| Ob'ektiv | f=2,2 mm |
| Diafragma | F1.8 |
| Gorizontal burchak | 124 daraja |
| Vertikal burchak | 71 daraja |
| Diagonal burchak | 116 daraja |
| Video chiqishi | USB 2.0 |
| LAN | / |
| Tarmoq protokoli | / |
| Video kodlash formati | MJPEG, YUY2 |
| Video ravshanligi | 4K (3840 * 2160) va boshqalar |
| Signal standarti | NTSC/PAL |
| Oldindan o'rnatilgan joylashuv | Foydalanuvchi 64 tagacha oldindan sozlashni o'rnatishi mumkin (IR pulti orqali 10 ta oldindan sozlash) |
| Boshqaruv interfeysi | RS-232 (faqat kirish), RS-485, USB |
| Panjara | 1/30s-1/10000s, avtomatik |
| Bod tezligi | 38400/9600bps |
| Boshqarish protokoli | VISCA, PELCO-D, PELCO-P(RS-232, RS485) |
| USB protokoli | UVC1.1 |
| Minimal yoritish | 0.1Lyuks |
| SNR | 50dB dan katta yoki unga teng |
| Gorizontal aylanish | 350 daraja (±175 daraja) 0,1 daraja/s-100 daraja/s |
| Vertikal aylanish | 180 daraja (±90 daraja) 0.1 daraja/s-80 daraja s |
| Quvvatlantirish manbai | DC 12V/2A |
| Quvvat iste'moli | 12W |
| Ish harorati | 0 daraja ~+50 daraja |
| Ish namligi | 0~95% RH |
| Mahsulot hajmi | 212*160*172mm/260*217*197mm (qadoqlashdan oldin / keyin) |
| Mahsulot og'irligi | 1,25 kg/2,05 kg (aniq / yalpi og'irlik) |
Issiq teglar: keng burchakli kamera usb, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, ulgurji, narx, arzon narx, Xitoyda ishlab chiqarilgan




