20x optik kattalashtirish ip kamera
Model: Tevo - vhd620a
20x optik kattalashtirish
3G - {}}}, HDMI, USB, IP video chiqishi
Po qo'llab-quvvatlandi
RS-232, Rs-422, Rs-485, IR masofadan boshqarish
PAN: 0-360 daraja egilish: -90 daraja ~ 90 daraja
1/2,8 dyuymli yuqori sifat, 2.07mp CMOS sensori
- Tezkor diapazon
- Sifatni tekshirish
- 24/7 Mijozlarga xizmat ko'rsatish
Mahsulotni tanishtirish

Tenvo ai avtoulovni kuzatish 3G - Sdi / HDMI / USB3.0 / USB3.0 ZOOM FHD 1080P 60FS PTZ KameraCherkov xizmatlari, ibodat hodisalari, konferentsiyalar, jonli kontsertlar, mahsulotni ishga tushirish, mahsulotni ishga tushirish, studiya studiyasi va jonli efirlar uchun eng yaxshi va oqim uchun mukammal tanlovdir.

Asosiy xususiyatlar:
* 1 / 2,8''''HONY CMOS, 2.07 mega piksel, billur toza HD1080p @ 60FPS video sifati,
* Smart Auto - Kuzatuv va avtoulov
* Yuqori 2d / 3D shovqinni kamaytirish texnologiyasi yuqori tasvir ravshanligini ta'minlaydigan shovqinni yanada pasaytiradi
* Bir vaqtning o'zida 3g - SDI, HDMI, USB, IP oqimli video chiqarib, professional video ishlab chiqarish uchun osonlikcha
* Bir nechta boshqarish protokoli va tarmoq protokoli
* Shiftni qo'llab-quvvatlang, devorga o'rnatish va tripod o'rnatish (teskari moslashuvchan)

ENGINE oldindan belgilangan sozlama
Belgilangan lavozimlarga o'ting (IR masofadan boshqarish pulti orqali 10 ta predmet, 255, PELCO, 64 orqali) - ketma-ketligi uchun. Klaviatura nazorati uchun485 va Rs232 Rs232 interfeysini taqdim eting.

Universal moslik
Kattalashtirish, Skype, obsokli, Webex, Microsoft Lync, Cisco va ko'klar va boshqalar kabi ko'plab videokonferentsiya va jonli oqim dasturi bilan ishlaydi.

Turli xil boshqarish usuli
Bir vaqtning o'zida USB, HDMI, 3G {{- SDI va RJ45 video chiqishi. Rs232 / Rs485 / Rs485 / IR masofadan boshqarish pulti va tarmoq protokoli.

Bir nechta o'rnatish
Ish stoli, shiplar o'rnatish, devorga o'rnatish va Tripod o'rnatish (teskari moslashuvchan).

| Model raqami | Tevo - vhd620a |
| Sensor | 1/2.8'' |
| Samarali piksel | 2.07mp |
| Video signallar | 1080P60, 1080P59.94, 1080P50, 1080P30, 1080P29.97, 1080P25, 1080I60, 1080I59.94, 1080I50, 720P60, 720P59.94, 720P50 |
| Kattalashtirish | 20x optik kattalashtirish |
| Linza | f =4.6 mm ~ 92mm |
| Teshik | F1.8 ~ F3.6 |
| Gorizontal burchak | 62,3 daraja ~ 3,46 daraja |
| Vertikal burchak | 36,1 daraja ~ 1,92 daraja |
| Diagonal burchak | 69.5 daraja ~ 3,86 daraja |
| Raqamli kattalashtirish | 8X |
| Video chiqishi | USB 3.0, HDMI, RJ45, SDI |
| Signal Standart | NTSC / PAL |
| Nazorat interfeysi | Rs232, Rs485, USB, tarmoq |
| Yubirmoq | 1/30s ~ 1/10000s |
| Oq balans | Auto, yopiq, tashqi kiyim, bitta ital, qo'lda |
| Backlight kompensatsiyasi | Qo'llab-quvvatlash |
| Raqamli shovqinni kamaytirish | 2D & 3D raqamli shovqin kamayishi |
| Bold stavkasi | 2400/4800/9600/19200/38400 |
| Nazorat protokoli | Matcha, pelco - d, pelko- p |
| USB protokoli | UVC 1.1 |
| Minimal yoritish | 0.5 Lux @ (F1.8, AGC yoqilgan) |
| Snr | 50db dan katta yoki unga teng |
| Gorizontal aylanish | 350 daraja (± 175 daraja) 0,1 daraja / S-100 daraja / s |
| Vertikal aylanish | 180 daraja (± 90 daraja) 0,1 daraja / S-80 daraja S |
| H & V Flip | Qo'llab-quvvatlash |
| Rasm muzlash | Qo'llab-quvvatlash |
| Po | Qo'llab-quvvatlash |
| Oldindan belgilangan | 255 |
| Belgilangan aniqlik | 0,1 daraja |
| IPC xususiyatlari | |
| Video kodlash formati | H.264 / H.265 / MJPG |
| Video oqim | Asosiy oqim, pastki oqim |
| Asosiy oqim o'lchamlari | 1920x1080, 1280x720, 1024x576, 940x540 va boshqalar. |
| Oqim o'lchamlari | 1280x720, 1024x576, 720x480, 720x408 va boshqalar. |
| Video bit darajasi | 32kbits ~ 102400kb / s |
| Bitni baholash turi | O'zgaruvchan darajasi, belgilangan stavka |
| Frame stavkasi | 50hz: 1fs ~ 50fs, 60hz: 1fs ~ 60fs |
| Audio siqishni | Aac |
| Audio bit darajasi | 96 kbit / s, 128 kbit / s |
| Tarmoq protokoli | SRT, TCP, HTTP, RTSP, RTMIF, ONVIF, DHCP, multicase va boshqalar. |
| Kiritish / Chiqish interfeysi | |
| HD chiqishi | 1xhdmi 1x3g - sdi: bnc turi, 800mvp {{4} {{4} {{4} {{4} {{4} {{4} {{4} {{4} {{4} {{4} {{4} {7 {4} {7 {4} {{4} {{4} {7 {4} {75 mln |
| Yona | 1Xrj45: 10m / 100m Ethernet interfeysi, poe (802.3AF) |
| Audio interfeysi | 1-ch: 3.5mm audio interfeysi, liniya 1-Ch: 3.5mm audio interfeysi, liniya |
| USB | 1XUSBB3.0: Type B u uruqa Jek |
| Aloqa interfeysi | 1xrs232 In: 8Pin Min Dini, Max masofasi: 30m, Protokol: viska / pelco {{4} {{5} - p 1xrs232 Chiqish: 8PIN Min Di, Max masofasi: 30m, Protokol: faqat qisqichbaqasi 1xrs485: 2Pin Phoenix porti, Max masofasi: 1200m, protokol: viska / pelco {{4} {{5} - p |
| Quvvat | Yeita turi (DC 12V) |
| Umumiy spetsifikatsiya | |
| Quvvatlantirish manbai | DC 12V / 2a |
| Quvvat iste'moli | 12W |
| Mahsulot hajmi | 247.1 * 152 * 169.6MM / 285 * 217 * 197MM (qadoqlashdan oldin / keyin) |
| Mahsulotning og'irligi | 1.37kg / 2.45 kg (sof / yalpi vazn) |
Issiq teglar: 20x optik kattalashtirish IP kamera, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, Xitoyda ishlab chiqarilgan ulgurji, narx, arzon narxlar










