HDMI USB bilan 20x optik fhd cherkov kamerasi
Model emas :Tvo{11}Vl20h
* 1/2''yony CMOS sensori
* 1080p @ 60FPS
* 60 daraja FOV bilan 20x optik kattalashtirish
* USB HDMI video chiqishi
* Joystick boshqaruvchisi uchun *232 / Rs485
- Tezkor diapazon
- Sifatni tekshirish
- 24/7 Mijozlarga xizmat ko'rsatish
Mahsulotni tanishtirish
HDMI USB bilan PTZ oqim kamerasi Tenveo Vloop fhD cherkovi kamerasi


Cherkov kamerasi har bir motamni ajoyib ravshanlikda ushlaydi 1080p 60FPS

BuCherkov kamerasiUSB3.0 HDMI video chiqishi bilan foydalanish oson. va Rs232 / Rs485 portlari bilan masofadan boshqarish pulti uchun oson


Universal moslik

Ish stolini joylashtirish, shiftlash o'rnatish, devorga o'rnatish va tripod o'rnatish (teskari moslashuvchan)


| Model raqami | Tevo - vl20h |
| Rasm sensori | 1/2''sy CMOS |
| Samarali piksel | 2.38 mega pikseli |
| Video format | 1080p @ 60/20 / 30 / 25FPS, 720p @ 60/0 / 30 / 25FPS |
| Optik kattalashtirish | 20x optik kattalashtirish |
| Linza | F1.8-3.9 |
| Teshik | f =5.9-94.4 mm |
| Gorizontal burchak | 52.1 daraja (W) -3.4 daraja (t) |
| Vertikal burchak | 29,3 daraja (W) -1.9 daraja (t) |
| Diagonal burchak | 59,8 daraja (W) -3.9 daraja (t) |
| Backlight kompensatsiyasi | Qo'llab-quvvatlash |
| Snr | >50db |
| E'tibor | AUTO / Qo'lda |
| Raqamli shovqinni kamaytirish | 2D & 3D shovqinni kamaytirish |
| Chalinish xavfi | AUTO / Qo'lda |
| Video interfeyslar | HDMI, USB3.0 C |
| Video siqishni formati | H.264, H.265, MJPG, Yuy2 |
| Nazorat protokoli | Matcha / pelco {{0} {pelco - p; BUD darajasi: 38400/9600/4800/2400 |
| Nazorat interfeysi | Rs232 (faqat kirish), Rs485, USB3.0 C (UVC1.1) |
| Pan / egilish aylanishi | ± 175 daraja, -90 daraja -+90 darajasi |
| Panni boshqarish tezligi | 0.1 -80 ilmiy daraja / sek |
| Tilni boshqarish tezligi | 0.1 -60 ilmiy daraja / sek |
| Belgilangan raqam | Foydalanuvchi 255 tagacha varaqlarni o'rnatishi mumkin (IR masofadan boshqarish pultidagi 10 ta oldindan belgilangan) |
| Operatsion tizimlar | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS ™ 10.10 yoki undan yuqori, Linux (UVC-ni qo'llab-quvvatlash uchun talab qilinadi.) |
| Kirish kuchlanishi | DC 12V |
| Kirish oqimi | 2.0a (maksimal) |
| Quvvat iste'moli | 13W (Maks.) |
| Do'kon harorati | -20 darajasi 60 darajagacha |
| Namlikni saqlang | 20% -90% RH |
| Ish harorati | 0 darajaga 40 daraja |
| Ishlaydigan namlik | 20% -80% RH |
| O'lcham (w * h * d) | 171.6 * 192.6 * 171.6 mm / 260 * 217 * 197 mm (Paketdan oldin / keyin) |
| N.W. / G.W. | 1.35kg / 2.05 kg (sof / yalpi vazn) |
| Aksessuar | 1 x kamera; 1 X USB kabeli; 1 X quvvat adapteri; 1x IR masofadan boshqarish; 1 x devorga o'rnatish; 1 x qo'llanma |
| Mfg. Kafolat | 3 yillik standart qismlar va mehnat kafolati |
Issiq teglar: HDMI USB, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, Xitoyda ishlab chiqarilgan ulgurji, narx, arzon narxlar bilan 20x optik kattalashtirish kamera kamerasi








