
Ishaloqa internarsaplisi - Ishbilarmonlik bo'yicha ishbilarmonroq matohota biznes konferentsiyasi uchun
Model: Tevo - NA200ex
10 m radio roliklari peshonalari
USB interfeysi
98 dB spikeri
8 MICT, 2 karnay
Adaptiv echo bekor qilish
Inson targ'ibotiga moslashish
Ko'pincha mikrofonga yuqori sezgirlik
- Tezkor diapazon
- Sifatni tekshirish
- 24/7 Mijozlarga xizmat ko'rsatish
Mahsulotni tanishtirish
Professional Specerphone 360 daraja Ovozli Ovoz berish - USB mikrofon 10 m tevo - NA200ex

Daisy zanjir / Foydalanish SAQIHA MA'LUMOTLARI FOYDALANISh UChUN INOLGON NAI200EX ComputerPhone xususiyatlari, kaskadli 1-konferentsiyalar kaskadli 1 ta konferentsiyalar sizning jamoaviy anjuman uchun Superb audio taqdim etmoqda. Bu bizning mijozlarimizning ehtiyojlarini hisobga olgan holda M2 asosida yangi yangilanish. Katta uchrashuvga nafaqat Na 200 + NA200-larga olib borishingiz mumkin, balki konferentsiya qo'ng'iroqlarida ko'proq ishtirok etadigan, ammo ikkita m2 karnaylari sifatida yolg'iz foydalaning.
AI ovozli algoritm & Auto - sozlash texnologiyasi - Skype SpecucThone, Atrof-Skype SpewPhone, Atrof-Skyppekt algoritm, Atrof-muhitni samarali ravishda yo'q qiladi, shunda atrofingizdagi shovqinli tebranish. Shu bilan birga, NA200ex Spikeri yuqori - yuqori daraja bilan jihozlangan.
To'liq - dumblex audio & 360 daraja MICS massivlari NA200ex Rahbarxonasi ikki tomonlama nutqni qo'llab-quvvatlaydi. Masofadan qo'rqmasdan har qanday joyda ko'p - partiyaviy konferentsiyani o'tkazishga yordam bering NA200EX Spikeri 8 Yuqori - sezgirlik bilan jihozlangan.
Yuqori moslik va bir nechta ulanishlar NA200ex PorterPhone turli xil qurilmalar, dasturiy ta'minot / ilovalarga mos keladi. Siz Windows7 / 8/0 / 10, Mac OS, Android yoki iOS-dan foydalanayotganingizdan qat'i nazar, konferentistik ma'ruzachi osonlikcha ulanishingiz mumkin. NA200ex Spiker telefoni, shuningdek, kattalashtirilgan yumshoqpartamni qo'llab-quvvatlaydi, biznes, veb-sayt, veb-sayt, Google Hangoue va boshqalar.
LED - ni shakllantirish texnologiyasi bilan - WEM - korpuse Texnologiyalar, NA200ex "LED chiroqlari orqali turli xil burchaklardagi ovozlarni aniqlaydi. Ko'proq, halqali NA200 seriyasining ovozi, quvvatlari va ulanish holatini aniq aytib beradi. Tadbirkorlar evaziga inkor etib, NA200ex konferentsippi uni osongina olib yurish uchun himoya ishi bilan birga keladi! Faqat NA200ex Speakerni ofisga / uyga yoki sayohatda olib keling!

Professional simsiz Schoolerphone 360 darajadagi ovozli tanlov - USB mikrofon narxi va tavsifi quyida keltirilgan:


Daisy zanjirli 1 dona (RJ45 kabeli bo'yicha) va 10 milliongacha kengayish masofasini kengaytiring.
Kengayish spoterasi varianti uchun.

1. Tenglik:
Namunamachilik uchun bizda mahsulotlar mavjud; biz buyurtmani olganimizda o'sha kuni etkazib berish;
Buyurtmani sotib olish uchun biz 3-7 ish kunida etkazib beramiz;
2.PACKBERING:
Ichki ko'pikli qadoq; Odatda karton qadoqlash.

Kompaniya haqida ma'lumot

Agar siz 360 darajadagi ovozli professional tanlov - USB mikrofon narxi 10 million
Tevoni texnik xususiyatlari -} 0000exOvoz konferentsiyasi tizimi:
| Model | Tevo - NA200ex |
| Uchrashuv xonasi | 5m (16.4 fut) + |
| Pikap diapazoni | 5+5 metrlar |
| Mikrofon chastotasi | 100Hz-22xz |
| Mikrofonda - qurildi | 4 |
| Blietooth | Yo'q |
| Maks | 85db |
| Spiker chastotasi javobi: | 100Hz-22xz |
| To'liq dupleks | √ |
| Shovqinni bostirish | √ |
| Avtomatik foydalanishni boshqarish | √ |
| Quvvatlantirish manbai: | AC100 ~ 240V, 50-60hz, 12w |
| Ish harorati | 0 darajali 0 daraja (operatsion holat) |
| Namlik | 20%-85% |
| OS qo'llab-quvvatlash | Windows / Android / iOS / Linux |
| Aksessuarlar | 1x konferentsiyasining karnayi; 1x kafolat kartasi |
| Interfeys | 1x - B interfeysi; 1x rj45 tarmoq interfeysi; 1x chiziq / chiziqli interfeys |
| Quvvatlantirish manbai | 5200mah Lityum batareyasida - qurilgan USB (5V / 500ma); |
Issiq teglar: 2 MIKT biznes konferentsiyasi, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, Xitoyda ulgurji, narx, arzon narxlardagi aksincha, 2 Mictregatsiya konferentsiyasining ishchisi
Sizga ham yoqishi mumkin
-

Simsiz Daisy zanjiri USB konferentsiya xonasi dinami...
-

Ruxsat etilgan fokusli 4 mm optikasi USB 2.0 Interfe...
-

Tevo - vhd4k avtomatik kuzatuv kamerasi
-

Avtomatik kattalashtirish 20X bilan konferentsiya ka...
-

10X optik kattalashtirish kamerasi, USB2.0 bilan Plu...
-

Video konferentsiya uchrashuvi uchun USB2.0 HD 360 d...

