12x Zoom 4K videofilm konferentsiyasi HDMI USB NDI bilan
Model № :Tvo{ (11} NDI NDI
* 12x optik kattalashtirish
* Sony imx 415 1 / 2.8 "CMOS sensori, 8.29 mega pikseli
* Uhd4k tasviriy sifati, keng ko'rinishi burchagi
* HDMI USB, RJ45 video chiqishi (Poe va IP-ni qo'llab-quvvatlash)
* To'g'ri, silliq va jimgina PTZ harakati (PTZ: 350 daraja, Tilt: 180 daraja)
* 2D va 3D NR turli xil yoritish sharoitida eng yaxshi video sifatli
* Belgilangan: 10 IR masofadan turib sozlash orqali 10 (256 Rs232 orqali)
* Visko, Pelko {-} va pelco {{1} {{1} {{1} {{1} {{1} {Rs485 / IP / IR masofadan boshqarish pulti
* Tarmoq protokoli: nDI|HX2, SRT, TCP / IP, http, rtsp, rtmp, onvif, DHCP, multicaste va boshqalar.
* Steptopni joylashtirish, shiftlash o'rnatish, devorga o'rnatish va Tripod o'rnatish (teskari moslashuvchan)
* Poe / NDI-ni qo'llab-quvvatlash: bitta Eternet kabelini boshqarish, quvvat, boshqarish, sozlash, sozlash, sozlash va oldindan ko'rishingiz mumkin.
- Tezkor diapazon
- Sifatni tekshirish
- 24/7 Mijozlarga xizmat ko'rsatish
Mahsulotni tanishtirish

Vl12u 4k kamerasi Poe, USB3.0, Sony sensori, haqiqatan ham 4k optik katta, 12x optik kattalashtirish va ultra - HD image tizimi bilan jihozlangan. Bu o'tkir video, rang va juda yaxshi optik aniqlikni etkazib beradi. Uning qurilgan - qurilgan Al texnologiyasida engil - terining tonnalarini xira yoki yoritgichlarda terining ohanglarini tikish uchun engil balansni optimallashtiradi. Bundan tashqari, 12x optik kattalashtirish70,82 darajadagi keng gorizontal burchakli o'rta -} -}} reaktivlari uchun o'rta maktab ehtiyojlarini osonlikcha qondirish imkonini beradi.





| Model raqami | Vl12u nDI |
| Rasm sensori | Sony imx 415 1 / 2.8 "CMOS |
| Samarali piksel | 8.29mp, 16: 9 |
| Video format | HDMI (4kp @ 30 / 25FPS, 1080p @ 60/0 / 30 / 25FPS, 720p @ 60/0 / 30 / 25FPS); USB3.0 (3840 * 2160P @ 30FPS, 2560 * 1440p @ 30FPS, 1280p / N.264 / H.265 / H.265 / H.265 / MJPG) |
| Optik kattalashtirish | 12x kattalashtirish |
| Linza | f =3.9-46.8 mm |
| Teshik | F1.6-F2.8 |
| Gorizontal burchak | 70,82 daraja (W) -6.48 daraja (t) |
| Vertikal burchak | 47,72 daraja (W) -73.66 daraja (t) |
| Diagonal burchak | 78.58 daraja (V) -7.42 daraja (t) |
| Backlight kompensatsiyasi | Qo'llab-quvvatlash |
| Snr | >50db |
| E'tibor | AUTO / Qo'lda |
| Raqamli shovqinni kamaytirish | 2D & 3D shovqinni kamaytirish |
| Chalinish xavfi | AUTO / Qo'lda |
| Video interfeyslar | HDMI, USB3.0 C, RJ45 |
| Video siqishni formati | H.264, H.265, MJPG, Yuy2 |
| Yona | 10m / 100m moslashuvchan eternet portlari; Ieeee802.3af |
| Tarmoq protokoli | NDI|HX2, RTSP, RTMP, Onvif, GB28181; IP orqali viskani qo'llab-quvvatlash |
| Nazorat protokoli | Matcha / pelco {{0} {pelco - p; BUD darajasi: 38400/9600/4800/2400 |
| Nazorat interfeysi | Rs232 (faqat kirish), Rs485, USB3.0 C (UVC1.1), RJ45 |
| Pan / egilish aylanishi | ± 175 daraja, -90 daraja-+90 ilmiy daraja |
| Panni boshqarish tezligi | 0.1 -80 ilmiy daraja / sek |
| Tilni boshqarish tezligi | 0.1 -60 ilmiy daraja / sek |
| Belgilangan raqam | Foydalanuvchi 255 tagacha varaqlarni o'rnatishi mumkin (IR masofadan boshqarish pultidagi 10 ta oldindan belgilangan) |
| Operatsion tizimlar | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS ™ 10.10 yoki undan yuqori, Linux (UVC-ni qo'llab-quvvatlash uchun talab qilinadi.) |
| Kirish kuchlanishi | DC 12V |
| Kirish oqimi | 2.0a (maksimal) |
| Quvvat iste'moli | 13W (Maks.) |
| Do'kon harorati | -20 darajasi 60 darajagacha |
| Namlikni saqlang | 20% -90% RH |
| Ish harorati | 0 darajaga 40 daraja |
| Ishlaydigan namlik | 20% -80% RH |
| O'lcham (w * h * d) | 171.6 * 192.6 * 171.6 mm / 260 * 217 * 197 mm (Paketdan oldin / keyin) |
| N.W. / G.W. | 1.35kg / 2.05 kg (sof / yalpi vazn) |
| Aksessuar | 1 x kamera; 1 X USB kabeli; 1 X quvvat adapteri; 1x IR masofadan boshqarish; 1 x devorga o'rnatish; 1 x qo'llanma |
| Mfg. Kafolat | 3 yillik standart qismlar va mehnat kafolati |
Issiq teglar: 12s Zoom 4K Videokonferents kamerasi XDMI USB NDI, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, Xitoyda ulgurji, narx, arzon narxlar
Sizga ham yoqishi mumkin
-

Eng yaxshi video veb-kamerasi Skype va video konfere...
-

4K USB 2.0 PTZ video konferentsiya kamerasi, Skype v...
-

4k videokonferentsaloqa tele - Uchrashuv echimi
-

Skype uchun - qurilgan 4k veb-kamerasi
-

4x Zoom EPTZ veb-kamera USB2.0 Video konferentsiya u...
-

VA300C 4K ETEPTS WebCam konferentsiyasi Vinch USB uc...






