Android Mini Kompyuter veb-kamerasi uchun raqamli 1080P USB veb-kamerasi
Model: TEVO-VA200
Nomi: Audio va video hammasi bitta veb-kamerada
Tasvir sensori: 1/2,7 CMOS sensori (OV2710)
Masshtab: Ruxsat etilgan fokus
Interfeys: Micro USB2.0
Ruxsat: 1920×1080
Oʻrnatilgan 2 ta Omni yoʻnalishli mikrofon
Ob'ektiv: 2,2 mm keng ko'rish burchagi
Samarali piksel: 2,10 mega piksel
Videoni siqish formati: MJPEG, YUV
Gorizontal ko'rish burchagi: Diagonal: 124 daraja, Gorizontal: 112 daraja, Vertikal: 82 daraja
Qo‘llab-quvvatlash tizimi: Windows: 10, 8.1, 8, 7 va macOS 10.12-10.14, OS X 10.8-10.11, Mac OS X10.0-10.7
Mos dasturiy ta'minot: Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Uchrashuvga o'tish va h.k.
- Tezkor diapazon
- Sifatni tekshirish
- 24/7 Mijozlarga xizmat ko'rsatish
Mahsulotni tanishtirish
Android mini kompyuter veb-kamerasi uchun raqamli 1080P USB veb-kamerasi









| Model | TEVO-VA200 |
| Ism | Audio va video hammasi bitta veb-kamerada |
| Tasvir sensori | 1/2,7 CMOS sensori (OV2710) |
| Ob'ektiv | 2,2 mm keng ko'rish burchagi |
| Samarali piksel | 2,10 mega piksel |
| Kattalashtirish | Ruxsat etilgan fokus |
| Interfeys | Micro USB2.0 |
| Videoni siqish formati | MJPEG, YUV |
| Rezolyutsiya | 1920×1080 |
| Gorizontal ko'rish burchagi | Diagonal: 124 daraja, gorizontal: 112 daraja, vertikal: 82 daraja |
| Minimal yoritish | 350 lyuks |
| Quvvatlantirish manbai | USB quvvat manbai, 5V, 70mA |
| Mikrofon | Oʻrnatilgan 2 ta Omni yoʻnalishli mikrofon |
| Spiker | Yo'q |
| MOD | 50 sm |
| Oq balans | Avtomatik |
| FPS | Maks 30 kadr/s (MJPG) |
| Kabel uzunligi | 3m |
| Qo'llab-quvvatlash tizimi | Windows: 10, 8.1, 8, 7 va macOS 10.12-10.14, OS X 10.8-10.11, Mac OS X10.0-10.7 |
| Mos dasturiy ta'minot | Kattalashtirish, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Uchrashuvga o'tish va h.k. |
| Aksessuarlar | USB kabeli, foydalanuvchi qo'llanmasi |
| Quvvat iste'moli | 2w |
| Empedans | 4Ω |
| Maksimal chiqish | 85dB |
| Mikrofon yo'nalishi | Har tomonlama |
| Sezuvchanlik | -33dBFS |
| Mikrofon chastotasi | 20Hz-20KHz |
| Qabul qilish diapazoni (radiolar) | 3m |
| Mahsulot hajmi | 262 (W) × 85,5 (D) × 110 (H) mm |
| Mahsulot og'irligi | 0.33 g |
Issiq teglar: Android mini kompyuter veb-kamerasi uchun raqamli 1080p USB veb-kamera, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, ulgurji, narx, arzon narx, Xitoyda ishlab chiqarilgan












