ТЕВО-ХД9620 ХДМИ излаз 1080П Камера за видео конференције за медије Сизе конференције (ОХД20С-Т2)
Mar 24, 2017
Модел НО .: ТЕВО-ХД9620
Видео:
Комуникација: Виред
Објектив Цанон објектив
Формат видео: 1080 / 60п
Време доставе: 3 дана након плаћања
Зоом: 20коптицал, 12Кс дигитални
Језик: енглески, или као Прилагођено
Заштитни знак: ТЕНВЕО
Спецификација: 131 * 165 * 142
Хс код: 8525
Тип: Видео конференцијски систем
Састав: ЦМОС
Боја: Црна
Ефективно пиксела: 2.1 мега пиксела (16: 9)
РТЛ: одм
Протокол: Висца, Пелцо-Д / П,
Сертификат: ЦЕ, ФЦЦ, ИСО9001: 2008 РоХС
КОР: Да
Транспорт Пакет: Неутрална пакет или као Прилагођено
Оригин: Кина
Преглед производа:
ТЕВО-ХД9620 је наш бренд високо интелигентан ХД Видео конференција камера, са 3.27МП (20 к оптички, 12 к дигитални, аутоматско фокусирање), пружајући високе резолуције слике. Оригинал дизајниран Ауто Флип технологија (десктоп или таваницу), има 255 пресет позиције, више ПТЗ подешавања, РС232 и 422 даљинско управљање (ВИСЦА, ПЕЛЦО П, / Д протокол) интерфејс.
Примена Поље:
ТЕВО серијски ХД Видео конференција камера се широко користи у сусрету, соби за тренинг, видео конференције, учење на даљину, мониторинг, медицинске, судница, Интернет комуникација и тако даље.
Карактеристике производа:
Формат видео: 1080П 50/60
Објектив: 20 к оптички, 12 к дигитални
1 / 2.8 "Екмор ЦМОС, 3.27 МП
Видео излаз: ТДИ, ДВИ, ЦВБС улаз, ИПбПр
ВИСЦА и ПЕЛЦО П / Д протокол суппортед
Један даљински управљач са четири камере
Хигх-енд легура дно, смањити температуру камере, обезбедити слике излаз стално
ХД и СД излазни сигнал истовремено, чак и под 1080П / 60 СД сигнала на располагању
255 пресетс позиције за ПЦ или контролер тастатуре, 254 адресе може се подесити, аутоматски идентификују
Мулти методе контроле на располагању, подршка 232/485 серијски контроле, нема потребе да се промени код.
Димензије:
160ммк 168мм х 185мм / 295мм х 225мм к205мм (пре / после паковање)
Прибор:
ДЦ 12ВПОВЕР адаптера, ИР даљински управљач, аутоматски, 232, 485 кабл, ХДМИ кабл, заграде и вијци
Тецхнологи Параметри:
| МОДЕЛ ПУС- О ХД20 С | |
| Сенс О Р | 1 / 2.8 "ЕкморЦМОС |
| Ефективно пиксела | 3 .27 МП |
| Видео П ормат | 1080П / 60,1080П / 50, 1080П / 30,1080П / 25,1080И / 60,1080И / 50,720П / 60,720П / 50,720П / 30,720П / 25 |
| Зоом | 20к оптички зум |
| ирис | Аутоматско / ручно |
| Угао П иелд од В иев | 355 ° (80 ° / С) |
| фокус | Аутоматски / ручни / Гурај |
| Мин. ja ллуминатион | 0.5Лук / 0.095лук |
| Баланс беле | Аутоматско / ручно |
| С / Н Ратио | & # 8805; 50дБ |
| Електронски М Хуттер | 1 до 1 / 10000С |
| Дигитал Ноисе Редуцтион | 2Д / 3Д |
| Бацк-лигхт Ц омпенсатион | ОН / ОФФ |
| унапред постављени | 255 |
| Пан / тилт угао | Пан & # 177; 170 & # 176; , Тил -30 & # 176; ~ + 90 & # 176; |
| Пан / тилт Брзина | 0.1-180 & # 176; (Пан), 0.1-120 & # 176; (Тилт) |
| kontrola терминал | РС-232Ц / РС-422 |
| kontrola протокол | ВИСЦА, ПЕЛЦО-П / Д |
| Видео о утпут сам нтерфаце | 3Г-СДИ ИпбПр, ДВИ, ЦВБС улаз |
| Радна температура | -10 & # 186; Ц ~ + 50 & # 186; Ц |
| снага | ДЦ 12В |
| Снага, Ц онсумптион | 12В |
| тежина | 2.5кг |
Наше услуге:
1, две године гаранције
2, ОЕМ и ОДМ услуге (језик, логотип, пацкагеинг итд доступно)
3, фаст деливери (3-10 дана након уплате примљене)
4, ТТ / Паипал прихватљив
ТЕНВЕО видео Тецхнологи Цо, доо је основана 2002. године, професионални произвођач видео конференцијске камере, са ЦЕ, ФЦЦ, ИСО9001: 2008 сертификат. Посвећени смо снабдевање Хи-Тецх, висок квалитет и хуманизованог видео конференције решења. ОЕМ и ОДМ је доступан.
Надам се да сарађују са вама!

