ХД 1080п 3коптицал зум Најбоља камера УСБ 2.0 видео конференције камера технологија (ТЕВО-ВКС3-1080)
Mar 24, 2017
Модел НО .: ТЕВО-ВКС3-1080
Боја: Сребрна
Време доставе: 2 дана након плаћања
Ефективно пиксела: 2.1 Мега Пикелс
Буилт-ин Видео излаз: УСБ 2.0,
Формат видео: 1080П, 720П
Заштитни знак: ТЕНВЕО
Димензије (ДкШкВ): 240 к 95 к 145мм / 330 х 285 х 130 мм (пре / после паковање)
Сензор: 1 / 2.7 "ХД + ЦМОС
Објектив: 3 Кс Оптички
Сертификат: ЦЕ, ФЦЦ, ИСО9001: 2008 РоХС
Видео линк: хттп://ввв.тенвео-видео-цонференце.цом/
Стање: Ново
Сертификати: ЦЕ, РоХС ИСО ФЦЦ-
Транспорт Пакет: Неутрална пакет или као Прилагођено
Оригин: Кина
ХД 1080п 3коптицал зум Најбоља камера УСБ 2.0 видео конференције камера технологија (ТЕВО-ВКС3-1080)
ТЕВО-ВКС3-1080 комбинује 1080П Хигх дигитални видео излаз са погодности традиционалног УСБ 2.0, обезбеђујући метод за маркетинг за изградњу економски видео конференцију. УСБ 2.0, видео конференција камера, са 2.1 МП ЦМОС сензор боја, излазној високе резолуције квалитет слике слику која достигне до 1080П / 30 и 720п / 30 Подршка РС232Ц и РС422 даљински управљач (Сони Вишћа, ПЕЛЦО П, / Д протокол) интерфејс, за све подешавања камере и pan / Тилт / zoom даљински управљач рад комуникација велике брзине, мултифункционални подешавање ПТЗ.
Примена Поље:
Пуас, УСБ 2.0 ХД Видео конференција камера пружа идеалну прилагођено решење за даљински видео конференције, образовање на даљину, удаљеном медицинске и интернет комуникације и тако даље, од отвореног радног простора у приватном пословног простора и конференцијској сали. Овај фотоапарат, са високим квалитетом, ће постати ваш ексклузивни избор.
Димензије:
Главна јединица:
Прибор:
Брз почетак:
Тецхнологи Параметри:
| П ОДЕЛ | ТЕВО-ВКС3-1080 |
| Сенс О Р | 1 / 2.7 ХД цолор ЦМОС |
| Ефективно пиксела | 2.1МП |
| Видео П ормат | 1080П30, 720П30 |
| Зоом | 3Кс зум |
| цруисе лине | 4 Линес |
| пресет позиција | 64 |
| фокус | Аутоматски / ручни / Гурај |
| Мин. ил Луминатион | 5.0Лук на Ф2.0 |
| Баланс беле | Аутоматско / ручно |
| С / Н Ратио | > 50дБ |
| Електронски М Хуттер | 1 то 1 / 30с |
| Дигитал Ноисе Редуцтион | / |
| Бацк-лигхт Ц омпенсатион | ОН / ОФФ |
| унапред постављени | 255 |
| Пан / тилт угао | 360 ° |
| Пан / тилт Брзина | 1-280 ° / С (Пан), 1-100 ° / С (Тилт) |
| kontrola терминал | РС-232Ц / РС-422 |
| kontrola протокол | ВИСЦА, ПЕЛЦО-П / Д |
| Интерфејс за видео излаз | УСБ 2.0, |
| Радна температура | -10 & # 186; Ц ~ + 50 & # 186; Ц |
| снага | ДЦ 12В |
| Снага, Ц онсумптион | 12В |
| тежина | 1.72кг |
Наше услуге:
1, две године гаранције
2, ОЕМ услуге (језик, логотип, пацкагеинг итд доступно)
3, Брза испорука (2 дана након уплате примљене)
4, ТТ / Паипал прихватљив
Тенвео Видео технологија Цо, доо је основана 2002. године, професионални произвођач видео конференцијске камере, са ЦЕ, ФЦЦ, ИСО9001: 2008 сертификат. Посвећени смо снабдевање Хи-Тецх, висок квалитет и хуманизованог видео конференције решења. ОЕМ и ОДМ је доступан.
Дон`т хестиате да ме контактирате за све информације.
Надам се да сарађују са вама!
Додај .: Роом511-514, Фенгтиан Нова технологија за изградњу, Северна Ксуеганг Роад, ЛОНГХУА нови дист. Схензхен.ЦН.
Тел: 86-13657740706
Факс: 86-755-85258499
ВхатсАпп: 008613657740706
Скипе: Рејчел Лијанг (+8613657740706)
КК: 451810239

