NDI|HX / IP seriya PTZ kamera yoqgichni boshqarish 4 kanalli Spliter bilan
Model: Kb300pro
Tizim: Linux
Dekzod qilish: H.265, H.264
Protokol: ichki IP, NDI boshqaruvi, Pelko {{0} {{{1} {{1} {{{1} {{1} {{1 {{1} {{{1} {{{1} {{1} {{1} {{{1} {{{1} {{{1} {{{1} {{1} {{1} {{1} {{{1} {{1} {- d, Sonyning qisqichbaqasi
Foydalanuvchi interfeysi: Displey: LED
Tezlikni boshqarish: Ha
Zoom Roker: Ha
Joystick Zoom Ring: Ha
Dasturlashtirilgan funktsiya tugmalarini bosing: 6
- Tezkor diapazon
- Sifatni tekshirish
- 24/7 Mijozlarga xizmat ko'rsatish
Mahsulotni tanishtirish
NDI|HX / IP seriya PTZ kamera yoqgichni boshqarish 4 kanalli Spliter bilan

Real - Tine Monitoring & 4 Ekranlar jonli oqim nazoratchisi





Shikastlanish:
| Mahsulot nomi | PTZ Joystik klaviatura boshqaruvchisi |
| Now modeli yo'q | Tevo - Kb300pro |
| Chip | SSD202D |
| Tizim | Linux |
| Max Uskuna | 256 |
| Yetishtirish | H.265, H.264 |
| Hal qilish | Maks 1080p 1 kanal uchun: 1920 * 1080 @ 30FPS |
| Protokol | İP, NDI boshqaruvi, Pelko {{0} {{{{1} {{1} {{1} {{{1} {{{1} {{{1} {- d, Sonyning viskozasi |
| Kamera nazorati | Eskilar tanlovi: Ha Oq balans: Ha Backlightni boshqarish: Ha WB, Iris, daromad, deklanter holatini ko'rsatish, diqqat markazida: Ha Fokus modelini tanlash: Ha Avtomatik fokus / qo'llanma: Ha |
| Foydalanuvchi interfeyslari | Displey: LED Tezlikni boshqarish: Ha Zoom Roker: Ha Joystick Zoom Ring: Ha Dasturlashtirilgan funktsiya tugmalarini bosing: 6 |
| Xursandchilik | 4D |
| Chiqindi | Reb422 (Zahifa), RJ45, RJ45 |
| Aksessuarlar | Knob, silikon tugmachasi |
| Signal bermoq | On / o'chirish |
| Ko'rsatmoq | TFT LCD 720 * 1280 |
| Maksimal kamera nazorati | Max 255 bir nechta protokol bilan, shu jumladan NDI / IP |
| Quvvat iste'moli | 10w dan kam yoki unga teng |
| Kuch | DC12V-2A poe |
| Saqlash holati | |
| Ish harorati | -10 darajali ~ 55 daraja / 14 daraja F ~ 131 daraja F |
| Namlik | 20% ~ 80% buzilmaydi |
| Saqlash harorati | -10 daraja ~ 60 daraja / 14 daraja F ~ 140 diplom f |
| Namlik namlik | 0 ~ 90% buzilmaydi |
| Mahsulot hajmi | 297 mm * 210mm * 140mm |
| Mahsulotning og'irligi | 1.375kg |
Issiq teglar: NDI|HX / IP serial PTZ kamera Xitsicer, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, Xitoyda ishlab chiqarilgan ulgurji, narx, past narx bilan













