ТЕВО-ХД9618 ХД 1080п видео конференција ПТЗ Веб камера са ХД-СДИ ХДМИ ДВИ излаз
Mar 24, 2017
Модел НО .: ТЕВО-ХД9618
Видео:
Комуникација: Виред
РТЛ: одм
Сензор: 1 / 2.8 "Екмор ЦМОС
Објектив: 18 к оптички зоом, 12 Кс Дигитални зум
Буилт-ин Видео излаз ХДМИ, 3Г-СДИ, ИпбПр, ЦВБС, ДВИ-И,
Језик: енглески или као Прилагођено
Заштитни знак: Пуас или као прилагођене
Спецификација: 220к160к160мм
Хс код: 8525
Тип: Видео конференцијски систем
Састав: ЦМОС
Боја: Црна
Време доставе: 3 дана након плаћања
Ефективно пиксела: 3.27 Мега Пикелс
Систем сигнала: 1080 60п / 50п
Камера Контрола Интерфејс: РС-232Ц / РС 422
КОР: Да
Транспорт Пакет: Неутрална пакет или као Прилагођено
Оригин: Кина
Преглед производа:
ТЕВО-ХД9618 је наш бренд високо интелигентан ХД Видео конференција камера, са модулом, пружајући 3.27МП високе резолуције слике. Сва подешавања камере и Пан / Тилт / Зоом даљински управљач рад комуникација велике брзине. Јединствена патентирана Ауто Флип технологија (десктоп или таваницу), са 255 пресета, мултифункционални подешавање ПТЗ. РС232 и РС422 даљински управљач (ВИСЦА, ПЕЛЦО П / Д протокол) интерфаце.
Примена Поље:
ТЕНВЕО ХД Видео конференција камера се широко користи у видео конференције, соба конференције, телеприсуство, вишепартијски конференције, учење на даљину, образовне институције, корпоративни тренинг, пословни састанак, влада, телемедицине, становање богослужења, интернет комуникације, мониторинг, суднице и сл
Карактеристике производа:
1. Фулл ХД 1080п 50/60
2. 240 пута променљива зоома (20 к оптички зум са 12 к Дигитални зоом)
3. 1 / 2.8 "Екмор ЦМОС 3.27МП
4. 3Г-СДИ ИпбПр ДВИ-И, ХДМИ, слика излаз истовремено
5. ХД и СД излазни сигнал истовремено
6. ВИСЦА и ПЕЛЦО П / Д протокол суппортед
7. Један даљински контролер са четири камере
8. Врхунски легура дно, смањити температуру камере, обезбедити слике излаз стално
9. Буилт-ин РЈ45 приступ интернету, подршка 10М / 100 Интернет
10. 255 пресетс позиција за ПЦ или контролер тастатуре, 254 адресе може се подесити аутоматски идентификују
11. Мулти методе контроле на располагању, подршка 232/485 контроле, нема потребе да се промени кодек
12. Компатибилан са великом видео конференције и предавања Цаптуре Цодец
Тецхнологи Параметри:
| Модел | ТЕВО-ХД9618 |
| Сензор | 1 / 2.8 "Екмор ЦМОС |
| Ефективно пиксела | 2.1 |
| Формат видео | 1080П / 60, 1080П / 50, 1080П / 30, 1080П / 25, 1080и / 60, 1080и / 50, 720п / 60, 720П / 50, 720П / 30, 720П / 25 |
| Зоом | 18к оптички зум |
| ирис | Аутоматско / ручно |
| Угао Видно поље | 2.9 & # 176; (Т) -55.4 & # 176; (В) |
| фокус | Аутоматски / ручни / Гурај |
| Мин. расвета | 0.5Лук / 0.095лук |
| Баланс беле | Аутоматско / ручно |
| С / Н Ратио | & # 8805; 50дБ |
| Електронски затварача | 1 до 1 / 10000С |
| Дигитал Ноисе Редуцтион | 2Д / 3Д |
| Бацк-светло Компензација | ОН / ОФФ |
| унапред постављени | 255 |
| Пан / тилт угао | Пан & # 177; 170 & # 176;, Тил -30 & # 176; ~ + 90 & # 176; |
| Пан / тилт Брзина | 0.1-180 & # 176; (Пан), 0.1-120 & # 176; (Тилт) |
| kontrola терминал | РС-232Ц / РС-422 |
| kontrola протокол | ВИСЦА, ПЕЛЦО-П / Д |
| Видео излаз Интерфејс | СДИ ИпбПр, ДВИ, ХДМИ, ЦВБС улаз |
| Радна температура | -10 & # 186; Ц ~ + 50 & # 186; Ц |
| снага | ДЦ 12В |
| Потрошња струје | 12В |
| тежина | 2.5кг |
| mreža параметара | |
| Мрежа Видео Цодинг | МЈПЕГ, Х.264, високог профила |
| Цодинг Стандард | 1080П (1920 * 1080) до 30 фрамес / сец, 720п (1280 * 720) до 30 фрамес / сец, Д1 (720 * 576) до 25 фрамес / сец |
| mrežni протокол | Л2ТП,, ИПв4 ИГМП, ИЦМП-а, АРП-ТЦП, УДП, ДХЦП, ПППоЕ, РТП, РТСП КоС, ДНС-а, ДДНС, НТП ФТП УПнП, ХТТП СНМП СИП МБ / Т28181, ОНВИФ |
| аудио стреам | ААЦ-ЛЦ боардбанд Аудио Цодинг, висок квалитет звука. |
| Мрежни интерфејс | Булти-РЈ45 приступ интернету, подржава 10 м / 100 м Интернет података |
Наше услуге:
1, две године гаранције
2, ОЕМ и ОДМ услуге (језик, логотип, паковање итд доступно)
3, фаст деливери (3-10 дана након уплате примљене)
4, ТТ / Паипал прихватљив
Тенвео видео Тецхнологи Цо, доо је основана 2001, професионални произвођач видео конференцијске камере, са ЦЕ, ФЦЦ, ИСО9001: 2008 сертификата. Посвећени смо снабдевање Хи-Тецх, висок квалитет и хуманизованог видео конференције решења. ОЕМ и ОДМ је доступан.
Надам се да сарађују са вама!
Контакт:
Е-маил: салес02@тенвео.цом
Е-маил: салес02@тенвео.цом
Фацебоок: Ксиаолинг Нинг-
Твиттер: Кери Нинг-
Скипе: +8618677780472
Шта је апликација: 86-18677780472
Ми цхат: 18677780472
КК: 936923808
Трговина Менаџер: цн1520308805нкцк



