TEVO-VA200Pro veb-kamerasida hammasi audio va video
Aug 11, 2020


| Model | TEVO-VA200 Pro |
| Ism | Hammasi bitta veb-kamerada audio va video |
| Rasm sensori | 1 / 2.7 CMOS datchigi (OV2710) |
| Ob'ektiv | 2,2 mm keng ko'rish burchagi |
| Effektiv piksel | 2,10 mega piksel |
| Kattalashtirish | Fokus aniqlandi |
| Interfeys | Micro USB2.0 |
| Video siqishni formati | MJPEG, YUV |
| Qaror | 1920×1080 |
| Gorizontal ko'rish burchagi | 112° |
| Minimal yoritish | 350Lux |
| Quvvatlantirish manbai | USB quvvat manbai, 5V, 70mA |
| Mikrofon | O'rnatilgan 2 ta Omni yo'naltirilgan mikrofonlar |
| Spiker | Ichki 2 karnay |
| MOD | 50 sm |
| Oq balans | Avtomatik |
| FPS | Maksimal 30fps (MJPG) |
| Bolal uzunligi | 3m |
| Qo'llab-quvvatlash tizimi | Windows: 10, 8.1, 8, 7 va macOS 10.12 ~ 10.14 、 OS X 10.8 ~ 10.11 、 Mac OS X10.0 ~ 10.7 |
| Mos dasturiy ta'minot | Kattalashtirish, Moviy jinsi, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Uchrashuvga o'tish va boshqalar |
| Aksessuarlar | USB kabel, foydalanuvchi qo'llanmasi |
| Quvvat sarfi | 2w |
| Karnay chastotasi | 20Hz ~ 20KHz |
| Empedans | 4Ω |
| Maksimal chiqish | 85dB |
| Mikrofon yo'nalishi | Har tomonlama yo'naltirilgan |
| Ta'sirchanlik | -33dBFS |
| Mikrofon chastotasi | 20Hz ~ 20KHz |
| Qabul qilish oralig'i (radio) | 3m |
| Mahsulot hajmi | 262 (V) × 85,5 (D) × 110 (H) mm |
| Mahsulot og'irligi | 0.33 g |





