720п ХД видео конференције камера Тево-В720
Mar 24, 2017
proizvod Детаљ
Основни подаци
Модел Тево-В720
Тип: Видео конференцијски систем
Видео:
Комуникација: Виред
Указујући функција Омни-дирецтионал
Боја: Бела
Видео конференција 720п ХД камера: УСБ 2.0
10Кс Ленс: 1280 * 720 30фрамес
Заштитни знак: Тенвео
Опис производа
Карактеристике производа: Тево-В720 видео конференција камера слика слика, слика замрзавање, Фикед Фоцус зум; једним кликом операције, једноставан за коришћење, потпуно функционалан, учинак је невероватан може бити дугорочно стабилан рад, једноставан за коришћење, не треба! то маинтаин.Витх мултипоинт циљну меморисање, меморију, површина Сцан, помоћни контрола прекидача, инфрацрвеног даљинског управљача окренуто слика, ротирање слике, слика смрзавања итд неограниченом скенирање опсега, компатибилан са различитим Контролног протокола, користећи стандардну РС422 / РС232 контролу режим.
| модел | ТЕВО-В720 |
| Сензор | МТ9М034 1,3 милиона пиксела. (1280 * 720 метара 30 фрејмова / сек.) |
| Резолуција | 720П (1280к720), ВГА (640к480) ЦАФ (352к288) |
| Број слика | 720: 30фпс |
| minimalno осветљење | 0.5Лук на Ф2.0 |
| објектив | 1.3 милиона пиксела |
| излагање | ауто |
| зум | Фиксна Фокус |
| Баланс беле | Аутоматско / ручно |
| Сигнал то Ноисе | > 50дБ |
| Пан угао ротације | 360 ° |
| Еп ротације угао | Уп: 90 °, Довн: 45 ° |
| Пан / тилт Брзина | 1-280 ° / С; 1-100 ° / М |
| снага | 12В |
| Димензије производа | 240 х 95 х 145мм / 330 х 285 х 130 мм (пре / после паковање) |
| Тежина | 600г / 1.66кг (пре / после паковање) |
Додај .: Роом511-514, Фенгтиан Нова технологија за изградњу, Северна Ксуеганг Роад, ЛОНГХУА нови дист. Схензхен.ЦН.
Тел: 86-13657740706
Факс: 86-755-85258499
ВхатсАпп: 008613657740706
Скипе: Рејчел Лијанг (008613657740706)
КК: 451810239
ВеЦхат: 13657740706





